Rezultate te kerkimit per termin: +More +Mark

Total: 154
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.017Z

Facebook-u i Mark Zuckerberg është ndryshe nga ai i juaji, ky është ndryshimi

Aplikacioni përfshin disa karakteristika të cilat nuk i gjeni në një iPhone normal. Fillimisht, ndërsa Mark e hap atë, ai e përmend që ky është 'versioni i verdhë i aplikacionit Facebook'. Më vonë, ndërsa ai tregon mënyrën për të filluar transmetimin e videos live, vihen re ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.327Z

Një propozim human i Nard Ndokës dhe një sqarim për emrin Mark

Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë Nard Ndoka kskandalit të bërë publik vetëm pak ditë më parë, ku në Shtëpinë e Fëmijës në Shkodër u zbulua se 3 vajza ishin abuzuar seksualisht sipas prokurorisë dhe të gjithë fëmijët që banonin aty, ishin keqtrajtuar fizikisht dhe psikologjik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.390Z

Shkrihet partia kristian-demokrate, Nard Ndoka merr deputeten e Mark Frrokut

Partia kristian demokrate e cila deri para pak kohësh drejtohej nga is-deputeti mark Frroku, tashmë është shkrirë me Demokristianët e Nard Ndokës, duke u kthyer në një forcë të vetme politike. Arritja e marrëveshjes është njoftuar përmes një deklarate zyrtare nga Partia Demokratia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.035Z

Wahlberg fyen Bieber: Ngriji pantallonat more bastard!

Aktori dhe producenti i famshëm Mark Wahlberg, ka dhënë një intervistë ditën e djeshme ku ka fyer dhe kritikuar 19-vjeçarin Justin Bieber. Justin, i cili kohët e fundit është bërë pre e skandalevë të njëpasnjëshme , këtë verë ka vendosur të jetë kryeqendra e vëmendjes në botë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.726Z

DOSSIER/ Mark Dodani: Kush donte të vriste Myslim Pezën

Nga Mark Dodani Në periudhën e LANÇ-it Sul Selimja ishte komandant Balli në Shqipërinë e Mesme. Së bashku me vetakun në zë të Elbasanit, Alush Lleshanakun, në krye të forcave reaksionare ku përfshiheshin nazi-fashistë, ballistë, zogistë, zunë pusirat kundër forcave partizane të Br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.111Z

Kurbin/ Vitet me armë zjarri për dy shina 50-vjeçari

Një 50-vjeçar është vrarë me armë zjarri pasditen e së shtunës në fshatin Gallatë të Kurbinit. Viktima është Mark Ndreca nga Malësia e Kurbinit. Sipas burimeve policore, dyshohet se, autori është Tom Lala, 69 vjeç. Të njëjtat burime thanë se, shkak ka qenë një konflikt mes tyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.119Z

Edvin Frroku u dorezua, pranoi vrasjen, deshmoi se Rama eshte kryekriminel!

Nga Sali Berisha Te dashur miq, sot deputeti i Edi Rames, Mark Frroku, qe kishte mohuar me dhjetra here para mediave ne parlament dhe gjykate krimin e tij te shemtuar te ekzekutimit te te riut Aleksander Kurti dhe implikimin e tij ne trafik droge dhe prostitucioni, pranoi krimin e tij te shemtuar d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama