Rezultate te kerkimit per termin: +Moszgjedhja

Total: 77
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.989Z

Hafizi: PS në duar të aventurierëve, moszgjedhja e kryetarit flagrante!

Deputetja Mimoza Hafizi, pjestare e grupit të Ben Blushit për demokratizimin në PS, gjatë fjalës së saj në Kongresin e Partisë Socialiste lëshoi kritika të forta në drejtim të qeverisë dhe të udhëheqjes së saj. Hafizi tha se Partia për vite të tera ka qenë në duar të aventurier

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.334Z

Kryeministri Fatos Nano pasi është njohur me vakumin e krijuar nga moszgjedhja e njërit prej kandidaturave që do të plotesojnë përbërjen e Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve, në përmbushje t

Kryeministri Fatos Nano pasi është njohur me vakumin e krijuar nga moszgjedhja e njërit prej kandidaturave që do të plotesojnë përbërjen e Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve, në përmbushje të detyrimeve ligjore dhe kushtetuese dhe në vazhdim të angazhimit të tij institucional dhe polit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.602Z

Haradinaj: Nesër fillojmë protestat (Video)

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka konfirmuar se protesta e opozitës do të fillojë nesër, për të 'kulmuar' më 27 shkurt. Për Haradinajn, moszgjedhja e Thaçit president, është zgjidhje e krizës që ka kap vendin. Ai është i sigurtë që vendi po shkon dr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.684Z

Vritet drejtori i arsimit të Prishtinës

Drejtori për arsim në komunën e Prishtinës, Remzi Salihu, u vra dje paradite në zyrën e tij të punës, sipas dyshimeve nga një mësues biologjie. Sipas disa informacioneve, autori i kësaj vrasjeje është Gani Sahiti, arsimtar i biologjisë, i cili kishte konkurruar për drejtor të shkoll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.605Z

Haradinaj: Nesër fillojmë protestat ditë e natë (Video)

Kreu i Aleancës për Ardhmëninë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka konfirmuar për Televizionin Rrokum se protesta e opozitës, fillon qysh nga nesër për të kulmuar më 27 shkurt. Ai shpreson se moszgjedhja e Thaçit President është zgji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.849Z

Biberaj: Presidenti t zgjidhet nga populli

Deputeti i Partis Demokratike, njkohsisht zv.President i Asambles Parlamentare t Kshillit t Europs, Aleksandr Biberaj, mbshtet zgjedhjen e Presidentit t Republiks nga populli, duke e konsideruar kt si mnyrn m t mir dhe m demokratike. N nj prononcim pr mediat, z. Biberaj thekson se zgjedhj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.552Z

Brazil 2014, majmuni Iva parashikonfitoren e Uruguaj ndaj  Anglisë

TIRANE - Personazhi më i ri dhe më simpatik i Kupës së Botës “Brazil 2014”, majmuni Iva ka parashikuar si çdo pasdite në A1 Report fituesen e ndeshjes më të rëndësishme të ditës së sotme Uruguaj-Angli.Në em

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama