Rezultate te kerkimit per termin: +Moszgjedhja

Total: 77
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.334Z

Kryeministri Fatos Nano pasi është njohur me vakumin e krijuar nga moszgjedhja e njërit prej kandidaturave që do të plotesojnë përbërjen e Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve, në përmbushje t

Kryeministri Fatos Nano pasi është njohur me vakumin e krijuar nga moszgjedhja e njërit prej kandidaturave që do të plotesojnë përbërjen e Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve, në përmbushje të detyrimeve ligjore dhe kushtetuese dhe në vazhdim të angazhimit të tij institucional dhe polit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.602Z

Haradinaj: Nesër fillojmë protestat (Video)

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka konfirmuar se protesta e opozitës do të fillojë nesër, për të 'kulmuar' më 27 shkurt. Për Haradinajn, moszgjedhja e Thaçit president, është zgjidhje e krizës që ka kap vendin. Ai është i sigurtë që vendi po shkon dr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.684Z

Vritet drejtori i arsimit të Prishtinës

Drejtori për arsim në komunën e Prishtinës, Remzi Salihu, u vra dje paradite në zyrën e tij të punës, sipas dyshimeve nga një mësues biologjie. Sipas disa informacioneve, autori i kësaj vrasjeje është Gani Sahiti, arsimtar i biologjisë, i cili kishte konkurruar për drejtor të shkoll�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.605Z

Haradinaj: Nesër fillojmë protestat ditë e natë (Video)

Kreu i Aleancës për Ardhmëninë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka konfirmuar për Televizionin Rrokum se protesta e opozitës, fillon qysh nga nesër për të kulmuar më 27 shkurt. Ai shpreson se moszgjedhja e Thaçit President është zgji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.849Z

Biberaj: Presidenti t zgjidhet nga populli

Deputeti i Partis Demokratike, njkohsisht zv.President i Asambles Parlamentare t Kshillit t Europs, Aleksandr Biberaj, mbshtet zgjedhjen e Presidentit t Republiks nga populli, duke e konsideruar kt si mnyrn m t mir dhe m demokratike. N nj prononcim pr mediat, z. Biberaj thekson se zgjedhj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.552Z

Brazil 2014, majmuni Iva parashikonfitoren e Uruguaj ndaj  Anglisë

TIRANE - Personazhi më i ri dhe më simpatik i Kupës së Botës “Brazil 2014”, majmuni Iva ka parashikuar si çdo pasdite në A1 Report fituesen e ndeshjes më të rëndësishme të ditës së sotme Uruguaj-Angli.Në em

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.167Z

Gjimnazistja hidhet nga kati i dytëi shkollës, nuk u zgjodh senatore

TIRANE - Një gjimnaziste është hedhur nga kati i dytë i shkollës “Petro Nini Luarasi” në Tiranë, por fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ku shkak për këtë mësohet se ka qenë moszgjedhja e saj senatore e klasës.Burime ng

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama