Rezultate te kerkimit per termin: +Moszgjedhja

Total: 77
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.605Z

Haradinaj: Nesër fillojmë protestat ditë e natë (Video)

Kreu i Aleancës për Ardhmëninë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka konfirmuar për Televizionin Rrokum se protesta e opozitës, fillon qysh nga nesër për të kulmuar më 27 shkurt. Ai shpreson se moszgjedhja e Thaçit President është zgji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.849Z

Biberaj: Presidenti t zgjidhet nga populli

Deputeti i Partis Demokratike, njkohsisht zv.President i Asambles Parlamentare t Kshillit t Europs, Aleksandr Biberaj, mbshtet zgjedhjen e Presidentit t Republiks nga populli, duke e konsideruar kt si mnyrn m t mir dhe m demokratike. N nj prononcim pr mediat, z. Biberaj thekson se zgjedhj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.552Z

Brazil 2014, majmuni Iva parashikonfitoren e Uruguaj ndaj  Anglisë

TIRANE - Personazhi më i ri dhe më simpatik i Kupës së Botës “Brazil 2014”, majmuni Iva ka parashikuar si çdo pasdite në A1 Report fituesen e ndeshjes më të rëndësishme të ditës së sotme Uruguaj-Angli.Në em

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.167Z

Gjimnazistja hidhet nga kati i dytëi shkollës, nuk u zgjodh senatore

TIRANE - Një gjimnaziste është hedhur nga kati i dytë i shkollës “Petro Nini Luarasi” në Tiranë, por fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ku shkak për këtë mësohet se ka qenë moszgjedhja e saj senatore e klasës.Burime ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.079Z

Presidenca Nano Moszgjedhja ne kete post me kthen ne PS

Ish-kreu i Partisë Socialiste, Fatos Nano lëshoi sot një sinjal krejtësisht të qartë për lidershipin socialist, duke i bërë me dije në mënyrë publike se në rast të moskandidimit të tij në garën presidenciale atë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:03.021Z

Imami: Do vazhdoj të kontribuoj në PD

29/04/2005  Arben Imami, një prej ish-themeluesve dhe i rikthyer rishtaz në PD, tha dje se, pavarësisht se nuk arriti të futej në Këshillin Kombëtar, do të vazhdojë të mbështesë këtë parti për fitoren e saj në zgjedhjet e ardhshme paralamentare. Sipas tij, shumë nga delega

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.387Z

Hallakamë në volejboll

Mosmarrëveshjet në Federatën e Volejbollit të Kosovës (FVK) po vazhdojnë. Kemajl Luzha ka dhënë dorëheqje nga bordi i FVK’së, pasi mendon se krerët e këtij institucioni po punojnë për interesat e tyre duke shkelur rregulloren. Por, numri një i volejbollit kosovar, Xhavit Mustafa,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama