Rezultate te kerkimit per termin: +Moszgjedhja

Total: 77
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:03.021Z

Imami: Do vazhdoj të kontribuoj në PD

29/04/2005  Arben Imami, një prej ish-themeluesve dhe i rikthyer rishtaz në PD, tha dje se, pavarësisht se nuk arriti të futej në Këshillin Kombëtar, do të vazhdojë të mbështesë këtë parti për fitoren e saj në zgjedhjet e ardhshme paralamentare. Sipas tij, shumë nga delega

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.387Z

Hallakamë në volejboll

Mosmarrëveshjet në Federatën e Volejbollit të Kosovës (FVK) po vazhdojnë. Kemajl Luzha ka dhënë dorëheqje nga bordi i FVK’së, pasi mendon se krerët e këtij institucioni po punojnë për interesat e tyre duke shkelur rregulloren. Por, numri një i volejbollit kosovar, Xhavit Mustafa,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.683Z

AAK kritikon vonesën e zgjedhjes së drejtorëve në Gjilan

Kryetari i degës së AAK-së në Gjilan, Ahmet Isufi, ka thënë se vonesa e deritanishme e zgjedhjes së drejtuesve të drejtorive komunale në Gjilan, ka paralizuar jetën institucionale në këtë komunë, duke e dëmtuar kështu në rend të parë interesin e qytetarëve gjilanas. “Moszgjed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.514Z

Malaj: Radikalizimi i PS prodhon një krizë

Deputeti i LMN-së Deputeti i Partisë Socialiste, Arben Malaj, ka deklaruar dje se radikalizmi i pozicioneve politike të Partisë Socialiste nuk jep shpresa për zgjidhjen e krizës, por krijon mundësinë e krijimit të krizave të tjera. Duke folur në televizionin “Ora News”, Malaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.177Z

Gjimnazistja hidhet nga kati i dytë i shkollës (FOTO)

Një gjimnaziste është hedhur nga kati i dytë i shkollës “Petro Nini Luarasi” në Tiranë, por fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ku shkak për këtë m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.608Z

Opozita nga sot me formë tjetër të protestës, ditë e natë para qeverisë

Është paralajmëruar se gjatë ditës së martë aktivistë e liderë të opozitës do të vendosin tendat në sheshin 'Skënderbeu', përballë ndërtesës të Qeverisë së Kosovës dhe aty do të qëndrojnë protestuesit, ditë e natë, deri në dorëheqjen e qeverisë dhe shpalljen e zgjedhje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.047Z

Presidenti, Rama: Goditje integrimit, Nishani noter partiak

Tiranë- Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama deklaroi se moszgjedhja e një presidenti konsensual id ha vendit një goditje të fortë për ,arrjen e statusit kandidat.Duke folur në konventën zgjedhore të FRESH ai u shpreh se vendi u gëdhi sot me një noter partiak si president, duke treguar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama