Rezultate te kerkimit per termin: +Mrekullia

Total: 1396
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.503Z

FOTOT/ Mrekullia arkitekturore: Ja ndërtesat që garojnë këtë vit

Konkursi RIBA International Prize ka nisur vlerësimin për atë që do të shpallet si ndërtesa më e bukur në botë për këtë vit. Instituti britanik ka përzgjedhur 30 ndërtesa anembanë botës për të vlerësuar se cila prje tyre është më e bukura, raporton CNN. Nga Azerbajxhani në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.123Z

FOTOT/ Rana e Hedhun, mrekullia e natyrës që e kemi kaq afër!

Ngritja e temperaturave ka bërë që shumë banorë të Tiranës të zgjedhin daljen në fundjavë për të evituar vapën dhe për të shijuar bregdetin apo gjelbërimin që të ofron periferia. Për ata që pëlqejnë më shumë detin, ja një destinacion kaq i afërt dhe mahnitës që mund ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.978Z

Vazhdon mrekullia e Vllaznisë në Champions

Femrat Kampionet e Shqipërisë barazojnë ndaj Apollon dhe ruajnë shanset e kualifikimit Skuadra e Vllaznisë në futbollin e femrave vazhdon të dhurojë surpriza në këtë edicion në Ligën e Kampioneve. Vajzat e drejtuara nga Selami Pepaj, pas fitores së papritur 2-1 kundër KI të Ishujve F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.840Z

Mrekullia Paul

Oktapodi Paul ishte me të vërtetë mrekullia e vitit 2010. Ai ishte bërë yll i planetit gjatë Kampionatit Botëror, që u mbajt gjatë verës. Oktapodi më i famshëm në botë kishte bërë sensacion global, duke bërë parashikime të sakta të shtatë ndeshjeve të Gjermanisë, por edhe të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.520Z

FOTO LAJM: Mrekullia Amsera

Share Fotoja e vogëlushes nga Kosova, Amsera Reka, që u shpëtua e gjallë pas një orteku në Kosovë, po bën xhiron e botës. Reka, 5 vjeçe, po luante me kukulla të dielën pasdite, në një dhomë të Spitalit të Prizrenit. Por një natë më parë ajo u nxor nga gë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.221Z

Mrekullia Cana ne fushe me Beshiktashin

Gallatasarai Ne Turqi kane nisur ta quajne mrekullia Cana. Mesfushori shqiptar ka djegur te gjitha etapat e rikuperimit pas demtimit te ligamenteve te kaviljes dhe tashme eshte i gatshem te rikthehet ne fushat e lojes. 27-vjecari i cili u lendua me 14 nentor ne takimin e luajtur me Manisasporin pri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.798Z

Montezemolo Mrekullia duket e pamundur

Paraqitja e dobet e Ferrarit ne garen per Cmimin e Madh te Kanadase me Alonson ne vendin e gjashte dhe Raikkonen ne te 10-in i ka prishur humorin presidentit Luca di Montezemolo aq sa durimi mesa duket i eshte sosur nga zhgenjimet e njepasnjeshme citon Supersportbr br Ai tha se nuk beson te mrekul

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama