Rezultate te kerkimit per termin: +Mrekullia

Total: 1396
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.855Z

VIDEO/ Mrekullia: Trevjeçarin e shkel kamioni por

Një djalosh trevjeçar nga  Kina çuditërisht ka shpëtuar pa lëndim serioz, kur është shkelur nga kamioni që po lëvizte me shpejtësi të madhe. Vogëlushi ishte duke ngarë biçikletën derisa po kalonte rrugën në vija të bardha i shoqëruar nga nëna, kur një kamion e goditi drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.180Z

FOTOT/ Mille Arbres: Mrekullia arkitekturore e Parisit!

Është qyteti me më shumë turistë në Europë dhe si i tillë duhet të ketë një vëmendje të veçantë ndaj estetikës. Pikërisht për këtë arsye në Paris po përgatitet ndërtimi i një mrekullie arkitekturore të quajtur Mille Arbres- 1 Mijë pemë. Projekti është shpallur fitues

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.467Z

FOTOT/ Mrekullia! Asnjë vrasje në vendin më brutal në botë

El Salvadori është padyshim vendi ku krimi është ulur këmbëkryq. Shteti i Amerikës Qendrore njihet për përplasjet e bandave dhe vrasjet brutale. Më e fuqishmja është MS-13 ose e njohur ndryshe si Mara Salvatrucha, për të cilën TemA bëri një shkrim pak ditë më parë. Por të m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.747Z

Mrekullia e lindjes/ Momenti kur një bebe vjen në jetë (FOTO)

(KUJDES: FOTO ME PERMBAJTJE SHQETESUESE) Një fotografe ka kapur momentin e mrekullueshëm kur një bebe vjen në jetë. Fotot janë realizuar përpara se bebja të shohë mamanë e saj për herë të parë. Fotot e danezes Suste Bonnen tregojnë momentin kur ne hyjmë në jetë. 65- vjeçarja pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.410Z

FOTO LAJM- Ja mrekullia infrastrukturore e Sali Berishës

Share Kryeministri Berisha e konsideron infrastrukturën si një nga sukseset e tij më të mëdha, duke thënë se ka ndërtuar mijëra kilometra rrugë. Por, gjërat në terren duket se janë krejt ndryshe. Mjafton të shohësh këto foto që janë shkrepur mëngjesin e sotëm në rrugën Lushnj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.792Z

FOTO/ Mrekullia, foshnja lind brenda qeskës amniotike

Mbijetesa e një foshnje, e cila u nxorr nga barku i nënës përmes një operacioni cezarian, ende brenda qeskës amniotike, është cilësuar si një mrekulli nga doktorët. Ngjarja ka ndodhë një spital të Los Angeles ku foshnja lindi 3 muaj para kohe. Askush nuk kishte shpresa se ai do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.901Z

Mrekullia, vogëlushja bie nga kati i shtatë, por mbijeton

Share Një vogëlushe dy vjeçare ka mbijetuar pasi ka rënë nga kati i shtatë, falë fatit që ka rënë në borë dhe nuk ka marrë dëmtime të rënda, raporton agjencia turke e lajmeve Anatolia. Fëmija ka rënë nga tarraca e apartamentit në qytetin Mus, në lindje t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama