Rezultate te kerkimit per termin: +Mua

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.124Z

Sharapova: Përse unë jam kuçka më e urryer për Serena Uiliams

Tenistja ruse, Maria Sharapova, arriti që të depërtojë në skenën e madhe të tenisit botëror, më 2004, kur në finale të turneut Grad Slam të Uimbëlldonit ajo mposhti Serena Uiliamsin. Por duket se tenistja e famshme amerikane, sot e kësaj dite, nuk e ka harruar dot atë humbje, megjith�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.481Z

Nëse do mohoje borxhin do kishim tjetër rrugë bashkë- Dy shokët debatojnë live, burri tregon si i humbi paratë pasi e mashtroi baxhanaku se

Rubrika Shihemi në gjyq, në Tv Klan solli ditën e sotme konfliktin midis dy shokëve. Shkak për mosmarrëveshje midis tyre është bërë një shumë parash që Arbeni i dha shokut të tij Albertit. Nuk e dinte problemin e mikut të tij, por pasi ai iu lut dhe i premtoi se do ia kthente brenda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.820Z

“Qëllova të dashurën për xhelozi”

 VLORE/ QEMAL BIRAKUVetëdorëzohet 21-vjeçari nga Durrësi, i cili masakroi 10 herë me thikë të dashurën e tij adoleshente. Ardit Lushi trokiti dje në dyert e Policisë së Tiranës, duke iu shpjeguar se ai ishte autori i ngjarjes së ndodhur mesditën e së enjtes, në lagjen “Kus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.213Z

Dobroshi e Beka, më të mirët

Federata e Hendbollit e Kosovës (FHK) i shpalli laureatët e vitit që lamë pas, me një ceremoni solemne, të enjten në Prishtinë. Hendbollisti më i mirë i Kosovës për vitin 2009 në konkurrencën e meshkujve nga FHK-ja është shpallur Hektor Dobroshi, i cili i mbron ngjyrat e skuadrës s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.074Z

Batutat me Ramën/ Simpatizanti i PD-së, Bashës: Harroje vjershën që reciton, dil nga çadra

Kryeministri Edi Rama nga Cakrani i Fierit është përballur me një qytetar simpatizues të PD. Duke bërë disa batuta me Ramën, simpatizanti i ka kërkuar liderit të PD të dalë nga çadra dhe të takojë popullin. DIALOGU: Rama: Kshu eshte jeta te vjen nga se pret, e degjove? E prisje nga Sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.108Z

Dhori Kule u kërcënua nga Shullazi, djali i Dhori Kules kërcënon gazetarin Bledi Mane!

Nga Bledi Mane   Shkrimi im i djeshem (i postuar me poshte) ka shqetesuar dhe lenduar sedren e familjes Kule, bur(r)i dhe babai i te cileve qysh nga viti i larget 1992 ka marre peng Universitetin publik te Tiranes. I biri i ketij kleptokrati dhe bythelepiresi politik, djali me emrin Kristi K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.576Z

Blushi, foto me Lul Berishën: Nuk e dija kush ishte (Video)

Kreu i LIBRA-s, Ben Blushi ka reaguar ndaj fotos që është shpërndarë në rrjetet sociale ku ai shihet me Lul Berishën, personin për lirimin e të cilit ai ka akuzuar Vangjush Dakon. Blushi ishte sot në Durrës, ku teksa ishte duke bërë foto me qytetarët, afrohet edhe Lul Berisha, ish-kreu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama