Rezultate te kerkimit per termin: +Mua

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.003Z

Shkëndije Mujaj: Meshkujt për mua janëlodra (FOTO)

Shkëndije Mujaj supozohet se tërë ditën e natën qëndron në internet vetëm për të servuar foto të nxehta e video për fansat e saj. Ajo me fansat hap debate, me tema të ndryshme, madje edhe debate të nxehta dhe pa tabu, duke iu përgjigjur të gjithëve. ”Çka janë femrat për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.874Z

Mua uron festn e Fitr Bajramit

Kryetari i Komunitetit Musliman shqiptar haxhi Selim Mua ka uruar t gjith besimtart mysliman shqiptar brenda dhe jasht Shqipris, festn e Fitr Bajramit. N mesazhin e urimit, Mua uron q kjo fest t sjell me ndihmn e Zotit gzim dhe harmoni. Profeti Muhamed (paqja dhe bekimi i Zotit qofshin mbi t) na

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.195Z

Me ndiq mua zemer

Alessandra Ambrosio po shijon plazhin e mrekullueshëm të Meksikës pasi kështu ia do puna. Modelja 33-vjeçare po kalon disa ditë në një resort luksoz ku do të realizojë një set fotografik dhe për fansat e saj ka postuar në T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.464Z

Grua për mua

Nga Edison Ypi Dua grua të lartë. Por jo sa Nëmërçka që ta hedhi shurrën sa Vjosa dhe pordhën sa të tundet Gjirokastra. E dua të lartë sa, për shembull Sonila Meço, por të mos peshojë më tepër se Eni Vasili me gjithë lecka. Qefi ma ka që gruaja për mua të ketë edhe hire nga n�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.955Z

Morati e Materaci flasin shume per mua

Ibrahimovic Materaci flet me shume nga cduhet per mua ashtu sikurse edhe Morati. Duket qarte qe jam ende i rendesishem per ata. Ne anen tjeter une nuk flas fare per ata duket qe nuk jane aspak te rendesishem per mua. Keto jane fjalet e sulmuesit te Milanit Zlatan Ibrahimovic gjate nje interviste pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.697Z

Xherdan Shaqiri: Me mua, Bajerni spektakolar!

Nga talenti i ish-yllit të Bazelit Bajerni pret shumë. Është cilësuar si pasardhësi i Robenit por, në ditën e parë të stërvitjes në “Zebner Shtrase”, 20-vjeçari, i cili do të mbajë numrin 11 në “Alianc-Arena”, ka pohuar se nuk ka ardhur në Mynih për t’

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.940Z

Berisha: Takova Totin, ishte ëndërr për mua

Sulmuesi i ri shqiptar flet për ditët e tij të para te skuadra e njohur e Serie A, AS Roma dhe ofertat e skuadrave tjera që ka refuzuar. Valmir Berisha është i gatshëm për AS Roma, ai tashmë ka krijuar një lidhje shoqërore edhe me vet legjendën e këtij klubi, Françesko Toti. E kam taku

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama