Rezultate te kerkimit per termin: +Mua

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.195Z

Me ndiq mua zemer

Alessandra Ambrosio po shijon plazhin e mrekullueshëm të Meksikës pasi kështu ia do puna. Modelja 33-vjeçare po kalon disa ditë në një resort luksoz ku do të realizojë një set fotografik dhe për fansat e saj ka postuar në T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.464Z

Grua për mua

Nga Edison Ypi Dua grua të lartë. Por jo sa Nëmërçka që ta hedhi shurrën sa Vjosa dhe pordhën sa të tundet Gjirokastra. E dua të lartë sa, për shembull Sonila Meço, por të mos peshojë më tepër se Eni Vasili me gjithë lecka. Qefi ma ka që gruaja për mua të ketë edhe hire nga n�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.955Z

Morati e Materaci flasin shume per mua

Ibrahimovic Materaci flet me shume nga cduhet per mua ashtu sikurse edhe Morati. Duket qarte qe jam ende i rendesishem per ata. Ne anen tjeter une nuk flas fare per ata duket qe nuk jane aspak te rendesishem per mua. Keto jane fjalet e sulmuesit te Milanit Zlatan Ibrahimovic gjate nje interviste pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.697Z

Xherdan Shaqiri: Me mua, Bajerni spektakolar!

Nga talenti i ish-yllit të Bazelit Bajerni pret shumë. Është cilësuar si pasardhësi i Robenit por, në ditën e parë të stërvitjes në “Zebner Shtrase”, 20-vjeçari, i cili do të mbajë numrin 11 në “Alianc-Arena”, ka pohuar se nuk ka ardhur në Mynih për t’

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.940Z

Berisha: Takova Totin, ishte ëndërr për mua

Sulmuesi i ri shqiptar flet për ditët e tij të para te skuadra e njohur e Serie A, AS Roma dhe ofertat e skuadrave tjera që ka refuzuar. Valmir Berisha është i gatshëm për AS Roma, ai tashmë ka krijuar një lidhje shoqërore edhe me vet legjendën e këtij klubi, Françesko Toti. E kam taku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.149Z

FOTOT/ Meshkujt me mua rezistojnë vetëm raundin e parë

Ajo thotë se është këngëtare, por më shumë njihet për format e saj seksi. Disa thonë se ajo është Kim Kardashian e shqiptarëve. Bëhet fjalë për kosovaren Shkëndije Muja, e cila jeton në Zvicër. Në postimet e fundit, ajo shprehet se meshkujt nuk i rezistojnë asaj më shumë se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.244Z

Zola: Fajësomëni mua, jo lojtarët

Trajneri i West Ham United, Gianfranco Zola, ka qenë i zhgënjyer të dëgjojë fansat duke fishkëllyer lojtarët gjatë humbjes së mbrëmshme 3-1 ndaj Wolves. "Mendoj se fishkëllimat janë të padrejta pasi lojtarët japin gjithçka. Ata bënë më të mirën, por në një mënyrë jo të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama