Rezultate te kerkimit per termin: +Mua

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.697Z

Xherdan Shaqiri: Me mua, Bajerni spektakolar!

Nga talenti i ish-yllit të Bazelit Bajerni pret shumë. Është cilësuar si pasardhësi i Robenit por, në ditën e parë të stërvitjes në “Zebner Shtrase”, 20-vjeçari, i cili do të mbajë numrin 11 në “Alianc-Arena”, ka pohuar se nuk ka ardhur në Mynih për t’

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.940Z

Berisha: Takova Totin, ishte ëndërr për mua

Sulmuesi i ri shqiptar flet për ditët e tij të para te skuadra e njohur e Serie A, AS Roma dhe ofertat e skuadrave tjera që ka refuzuar. Valmir Berisha është i gatshëm për AS Roma, ai tashmë ka krijuar një lidhje shoqërore edhe me vet legjendën e këtij klubi, Françesko Toti. E kam taku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.149Z

FOTOT/ Meshkujt me mua rezistojnë vetëm raundin e parë

Ajo thotë se është këngëtare, por më shumë njihet për format e saj seksi. Disa thonë se ajo është Kim Kardashian e shqiptarëve. Bëhet fjalë për kosovaren Shkëndije Muja, e cila jeton në Zvicër. Në postimet e fundit, ajo shprehet se meshkujt nuk i rezistojnë asaj më shumë se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.244Z

Zola: Fajësomëni mua, jo lojtarët

Trajneri i West Ham United, Gianfranco Zola, ka qenë i zhgënjyer të dëgjojë fansat duke fishkëllyer lojtarët gjatë humbjes së mbrëmshme 3-1 ndaj Wolves. "Mendoj se fishkëllimat janë të padrejta pasi lojtarët japin gjithçka. Ata bënë më të mirën, por në një mënyrë jo të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.848Z

Gedafi ose mua ose kaos

Reporteri i Time, Robert Baer, nga Libia njoftoi se Gedafi ka urdhëruar sabotimin e platformave të nxjerrjes së naftës. Sipas reporterit amerikan, një ish-agjent i CIA-s, Gedafi ka urdhëruar forcat e sigurisë të hedhin në erë disa naft&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.302Z

Kastrati: “Arena, e mallkuar për mua!”

Bekim Kastrati, ish-sulmuesi i Kombëtares shqiptare, tashmë në radhët e Fortuna Dyseldorfit në kampionatin gjerman të Ligës Rajonale të ndihet përherë e më i shqetësuar për formën e tij. Kosovari pas ndeshjes së humbur në shtëpi me Union Berlin me e pranon edhe vetë krizën e tij.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.133Z

Diellza Kolgeci: Lodhen kot, askush nuk më zëvendëson mua

Modelja kosovare, Diellza Kolgeci, në një intervistë për gazetën Panorama rrëfen se pse dha dorëheqje nga prezantimi i festivalit në RTSH. Që para 10 ditësh kemi filluar të negociojmë rreth marrëveshjes, ku ramë dakord për një mesatare dhe pagesën. Për hir të respektit, pranova

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama