Rezultate te kerkimit per termin: +Muhamed

Total: 2498
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.161Z

Pezullohet mësuesja, kërkoi të mbahet zi për Muhamed Merah

Share Një mësuese në Francë është pezulluar pasi u kërkoi nxënësve të mbanin një minutë heshtje për Muhamed Merah, i cili vrau shtatë persona në Francë. Merah vdiq pasi u qëllua nga policia në apartamentin e tij në Tuluzë. Sipas BBC, nxënësit u larguan n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.119Z

Francë, publikohen karikatura të profetit Muhamed

E përjavshmja satirike franceze Charlie Hebdo tha se edicioni i fundit i revistës përmban karikatura të profetit Muhamed.   Botuesi i së përjavshmes, që fillimisht ishte një karikaturist i njohur me emrin Charb, tha se imazhet do të “shokojn&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.377Z

Emri më popullor në Angli nuk është Oliver, por Muhamed

Pak ditë më parë, mediat në Britaninë e Madhe raportuan se emri më popullor në Angli dhe Uells është Oliver. Kështu thonë statistikat zyrtare. Por në të vërtetë, emri më popullor është Muhamed, vetëm se ka një problem: Për shkak të gërmëzimit ai nuk llogaritet si i pari. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.657Z

Dyshja e endrrave Bekham- Muhamed Ali

Janë dy prej sportistëve më popullorë të brezave të tyre. Legjenda e boksit, 70-vjeçari Muhamed Ali dhe ylli anglez I futbollit devid Bekham janë bashkuar për të prezantuar një çmim të ri prestigjoz. Së bashku ata kanë pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.785Z

Nderron jete aktori Muhamed Sherri

Ndërron jetë në moshën 62 vjeçare pas një sëmundjeje të rëndë aktori i teatrit “Bylis”, Muhamed Sherri. Aktori ka luajtur 62 role në teatër dhe 12 në filma. Dy muaj më parë Sherri u dekorua nga p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.246Z

Video: Muhamed Ali, 11 grushta për vetëm 3 sekonda

E gjithë bota po flet për legjendën e boksit, Muhamed Ali, i ndarë nga jeta në moshën 74-vjeçare pas një beteje të gjatë me sëmundjen e Parkinsonit. Kjo video tregon se sa i shpejtë dhe i rrezikshëm ishte njeriu që 'pickonte si bleta'. Kampioni i peshave të rënda dërgon plot 11 gru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.948Z

Profeti Muhamed afron Bashëndhe Veliajn më pranë se asnjëherë

Të tjera rreth shkrimit FOTOGALERI/ Nga programi i KMSH  TIRANË – Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe Ministri i Mirëqënies Sociale, Erion Veliaj, janë ulur sot më pranë se asnjëhërë tjetër m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama