Rezultate te kerkimit per termin: +Muhamed

Total: 2498
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.657Z

Dyshja e endrrave Bekham- Muhamed Ali

Janë dy prej sportistëve më popullorë të brezave të tyre. Legjenda e boksit, 70-vjeçari Muhamed Ali dhe ylli anglez I futbollit devid Bekham janë bashkuar për të prezantuar një çmim të ri prestigjoz. Së bashku ata kanë pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.785Z

Nderron jete aktori Muhamed Sherri

Ndërron jetë në moshën 62 vjeçare pas një sëmundjeje të rëndë aktori i teatrit “Bylis”, Muhamed Sherri. Aktori ka luajtur 62 role në teatër dhe 12 në filma. Dy muaj më parë Sherri u dekorua nga p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.246Z

Video: Muhamed Ali, 11 grushta për vetëm 3 sekonda

E gjithë bota po flet për legjendën e boksit, Muhamed Ali, i ndarë nga jeta në moshën 74-vjeçare pas një beteje të gjatë me sëmundjen e Parkinsonit. Kjo video tregon se sa i shpejtë dhe i rrezikshëm ishte njeriu që 'pickonte si bleta'. Kampioni i peshave të rënda dërgon plot 11 gru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.948Z

Profeti Muhamed afron Bashëndhe Veliajn më pranë se asnjëherë

Të tjera rreth shkrimit FOTOGALERI/ Nga programi i KMSH  TIRANË – Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe Ministri i Mirëqënies Sociale, Erion Veliaj, janë ulur sot më pranë se asnjëhërë tjetër m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.066Z

Ata që guxuan të përballen me Muhamed Aliun

Shumë nga protagonistët e librit që do të lexoni më poshtë kanë qenë kampionë të mëdhenj e disa prej tyre përfaqësojnë edhe tani një shembull guximi dhe besnikërie sportive. Por nuk ka asnjë nga këta 15 boksierë, edhe mes më të mëdhenjve që nuk do të hyjë në histori për fa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.340Z

Muhamed Sytari: Po keqpërdoren ajetet e Kuranit

Ngjarjet e fundit të ndodhura në Francë, por dhe të tjera ngjarje të dhimbshme që ndodhin kudo në botë, kanë sjellë dhe reagimin e myftiut të Shkodrës, imamit Muhamed Sytari. "Bota është e lënduar nga ngjarje të dhimbshme në çdo cep të botës thuajse, ku njerëzit vriten, lëndohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.323Z

Pikturoi Profetin Muhamed, digjet karikaturisti

Kopenhagën -Karikaturisti nga Danimarka, që publikoi në gazetat daneze karikatura të Profetit Muhamed (s.a) është gjetur i vdekur në banesën e tij. Vdekja e karikaturistit ka ardhur nga rënia e zjarrit, duke e lënë të vdekur në vend për shkak të plagëve të shumta që kishte marrë.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama