Rezultate te kerkimit per termin: +Mund

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.866Z

Mund të bisedoni

Zëvendëssekretari Amerikan i Shtetit, James Steinberg, ka deklaruar të enjten se, pavarësisht dallimeve për çështje të mëdha politike, Prishtina dhe Beogradi mund të bashkëpunojnë në fusha të caktuara në mënyrë pragmatike. Steinberg është zyrtari më i lartë në administratën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.299Z

Mund të takohen

Kryeministri Hashim Thaçi dhe Presidenti i Serbisë, Boris Tadic, po shprehen të gatshëm për t’u takuar. Kreu i shtetit serb ka kërkuar që në takimin eventual të diskutohet për planin e tij katërpikësh ose për ndonjë plan tjetër. Zëvendëskryeministri Hajredin Kuçi thotë se nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.343Z

Del Piero mund Realin

Juventusi mund Realin e Madridit 2-1 ne Torino duke konfirmuar se eshte nje toke e mallkuar per skuadrat spanjolle. Per bardhezinjte eshte nje rezultat shume i rendesishem. Ne nje mbremje te karakterizuar nga nje furi golash, 35 ne tete ndeshje, Bajerni shkaterron Fiorentinen 3-0 , ne te njejtat shi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.504Z

Atletiko mund Juventus

brbrJuventusi humbet takimin kryesor te javes se dyte dhe Atletiko e Madridit tregon se ne stadiumin e saj zor se mund te marresh pike Te besuarit e Simeones kane rihapur gjithcka ne Grupin A ku te kater skuadrat kane nga 3 pike pas dy ndeshjesh Njeriu i takimit ishte Arda Turan i cili rezultoi vend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.910Z

Wigan mund Liverpul

Liverpul i largohet gjithmone edhe me shume zones Champions ne klasifikimin e Premier League. Skuadra e Benitez u mund ne transferten ndaj Wigan me rezultatin 1-0. Nje gabim fatal i sulmuesit holandez Dirk Kuyt ne minuten e 35 te takimit solli golin e vendaseve te Wigan me ane te Rodalleg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.332Z

Mancini: Mund të kualifikohemi

Menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini, refuzon të nënshkruajë që ekipi i tij ka dështuar të kualifikohet në të tetën e finales së Ligës së Kampionëve, pas humbjes 2:1 ndaj Napolit të martën mbrëma. Dy golat e Edinson Cavanit ia siguruan fitoren ekipit italian, ndërsa goli i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.230Z

Mund ta rrah çdokënd

Elvir Muriqi është i bindur se mund ta mposhtë çdo kundërshtar që do t’i dilte përpara, në peshat gjysmë të rënda. Boksieri kosovar beson ende se mund ta fitojë titullin e kampionit të botës. 31-vjeçari ndihet i gatshëm për meçin e radhës, të cilin do ta zhvillojë më 2 pri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama