Rezultate te kerkimit per termin: +Mynih

Total: 2868
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.331Z

Reali, në Mynih me avantazh minimal

Real Madrid     1 19 Benzema Bajern Mynih    0 Real Madrid: Kasijas, Karvahal, S. Ramos, Pepe (73 Varane), Koentrao, Modriç, Alonso, Di Maria, Isko (82 Ijaramendi), K. Ronaldo (73 Beil), Benzema. Tr: K. Ançeloti Bajern Mynih: Nojer, Rafinja (66 Martinez), Boateng, Dante, Alaba, Lahm, Shvaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.301Z

Nga një Mynih të nxjerrësh një Tiranë

Projekt artistik studentësh shqiptarë dhe gjermanë Në galerinë Lothringer në Mynih hapet ekspozita e studentëve gjermanë dhe shqiptarë "Tirana - Mynih so near - so far". Luçjan Bedeni ka ardhur me një bunker nga Shqipëria në Mynih. Bunkerin e ka sjellë në punimin e tij me video "La

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.364Z

Migjeni në Mynih

MYNIH- Me rastin e 100-vjetorit të lindjes së poetit të njohur shqiptar, Millosh Gjergj Nikolla, më i njohur nga lexuesit me pseudonimin Migjeni, organizatat dhe shoqatat shqiptare të Mynihut organizojnë një mbrëmje përkujtimore për këtë pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.516Z

Operacion i madh policor pas sulmit në Mynih

Pas sulmit në Mynih një ditë më parë (22 korrik), policia ndërmori një operacion të madh për kapjen e autorëve, pasi fillimisht u dyshua se ishte më shumë se një autor dhe se dyshohej edhe për ndonjë sulm terrorist. Zona në Mynih pranë qendrës tregtare ku ndodhi sulmi u rrethua nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.551Z

Sulmuesi Lushku, te Mynih 1860

Sulmuesi i talentuar, Kushtrim Lushku, është bashkuar me Mynih 1860. Shqiptari nga Kosova, që gjatë sezonit të kaluar luante me FC Drenicën, ka firmosur kontratë 3-vjeçare (deri në vitin 2012) me skuadrën e Bundesligës II gjermane. "Kushtrimi është një lojtar me potencial mjaft të ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.513Z

FOTOT e shqiptarëve të vrarë në Mynih

Tre shqiptarë kanë humbur jetën mbrëmjen e djeshme nga sulmi i një të riu iranian. Ata janë Dijamant Zabergja, Sabina Sulaj dhe Armela Segashi. Kanë qenë vetë familjarët që kanë konfirmuar vdekjen e të rinjve shqiptarë. Sulmi i ndodhur në një fast-food i mori jetën 9 personave d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.229Z

Skela: Jam prane nenshkrimit me Mynih 1860

Ervin Skela pritet qe pas ndeshjes me Suedine te nise bisedimet me klubin e Bundesliges II ne Gjermani, per t'u bashkuar fillimisht ne stervitje. Me tej fantazisti kuqezi do te jete ne pritje te rihapjes se merkatos se dimrit, per t''u federuar me Mynih 1860. I ndodhur ne pergatitoren nje javore te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama