Rezultate te kerkimit per termin: +Mynih

Total: 2868
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.058Z

Bajerni lidh kontratë me të rinjtë Myler dhe Badstyber

Mynih - Tomas Myler dhe Holger Badstyber janë dy futbollistët më të rinj që kanë lidhur kontratë me Bajernin e Mynihut. Futbollistët janë të moshës 19-vjeçare, dhe aktualisht janë pjesë e ekipit të të rinjve. Myler është sulmues, ndërsa Badstyber është mbrojtës. Sipas faqes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.019Z

Bajerni mohon transferimin e Riberisë tek Çelsi

Mynih - Bajerni i Mynihut mohon të gjitha spekulimet e fundit për një marrëveshje me Çelsin për futbollistin Frank Riberi. Mediat angleze publikuan se londinezët kanë arritur një marrëveshje prej 50 milionë eurosh me klubin bavarez. Por, përfaqësuesit e Bajernit kanë hedhur posht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.841Z

Basha: Data konkrete, në 2014 do të jemi në BE

Integrimi i plotë i Shqipërisë tashmë ka një datë konkrete kur mund të përfundojë, viti 2014. Ministri i Punëve të Jashtme, Lulzim Basha, deklaroi dje nga Konferenca e Sigurisë në Mynih të Gjermanisë, se i është konfirmuar nga homologu i tij çek, Karel Schwarcenberg, se në Samitin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.753Z

Basha: Diplomacia amerikane, në alarm për Shqipërinë

Territori - Mazhoranca dhe opozita ende nuk ka kanë gjetur asnjë konsensus për të bërë të mundur bashkëpunimin në një reformë të rëndësishme siç është ajo territoriale. ILDKP - Dy krahët kryesorë të politikës shqiptare janë në konflikt dhe për sa i përket çështjes së sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.595Z

Mesi barazon legjendën Raul

Argjentinasi arrin shifrën e 71 golave në Ligën e Kampioneve. Vijojnë gafat e ekipeve angleze Katër skuadra të tjera i janë shtuar mbrëmë Real Madridit dhe Borusia Dortmund në raundin tjetër të Ligës së Kampioneve. Bajern Mynih, PSG, Barcelona dhe Porto kanë kaluar mes 16 më të mira

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.722Z

Thaçi debat për marrëveshjet meSerbinë: Nuk jemi armiq “organikë”

MYNIH - Në Konferencën e Sigurisë në Mynih është zhvilluar edhe një debat për Kosovën dhe arritjet e vendit gjatë këtyre viteve, ku i pranishëm ishte edhe kryeministri, Hashim Thaçi. Sipas tij nuk është e vërtetë&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.123Z

France, Henry, sportisti me i dashur

Thierry Henry eshte sportisti me i dashur nga tifozet franceze. Sondazhi i bere nga BVA, u publikua nga "Equipe". Me 42 perqind te preferencave, sulmuesi i Barcellona-s, Juventusit dhe Arsenalit ka lene pas nje tjeter futbollit, Frank Ribery i Bayern Mynih dhe notaren Laure Ma

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama