Rezultate te kerkimit per termin: +Mynih

Total: 2868
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.722Z

Thaçi debat për marrëveshjet meSerbinë: Nuk jemi armiq “organikë”

MYNIH - Në Konferencën e Sigurisë në Mynih është zhvilluar edhe një debat për Kosovën dhe arritjet e vendit gjatë këtyre viteve, ku i pranishëm ishte edhe kryeministri, Hashim Thaçi. Sipas tij nuk është e vërtetë&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.123Z

France, Henry, sportisti me i dashur

Thierry Henry eshte sportisti me i dashur nga tifozet franceze. Sondazhi i bere nga BVA, u publikua nga "Equipe". Me 42 perqind te preferencave, sulmuesi i Barcellona-s, Juventusit dhe Arsenalit ka lene pas nje tjeter futbollit, Frank Ribery i Bayern Mynih dhe notaren Laure Ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.300Z

Bajerni ka sponsorin më zemërgjerë

Bajern Mynih, Mançester Junajtid, Real Madrid. Nuk është podi i sezonit të ardhshëm të Champions League, por klasifikimi i klubeve të para evropiane në lidhje me termat financiarë nga sponsorizimet në bluza. Lajmin e ka bërë të ditur agjencia gjermane "Sport und Markt", e specializuar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.139Z

Dështimi i radhës i Mançester Junajtedit

LONDER-Pas humbjes së javës së kaluar nga çelzi dhe të mërkurën nga Bajern Mynih, Mançester Junajted sot është ndalur nga Blekburn ku ka luajtur vetëm barazim 0:0. Tani Mançester Juanjted ka 73 pikë, një më pak se çelsi që kryeson tabelën e klasifikimit, por që ka zhvilluar një t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.686Z

Bajerni i Mynihut siguron për vitin tjetër Baumjohann

Mynih - Bajerni i Mynihut ka arritur të shohë përtej merkatos së sapombyllur të janarit. Kampionët e Gjermanisë, pas marrëveshjes me Oliçin nga Hamburgu dhe me ukrainasin Timoshçuk, kanë arritur të sigurojnë për vitin e ardhshëm mesfushorin gjerman, Alexander Boumjohann. Futbollis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.537Z

Bajerni i Mynihut është alternativa e Maludasë

Mynih - Florent Maluda është pranë ndarjes së tij me Çelsin në këtë merkato janari. E përditshmja angleze, Daily Star Sandey, publikon se “strehëza” e francezit mund të jetë skuadra gjermane e Bajernit të Mynihut. Lojtari do ta pëlqente një aventurë të re në kampionatin gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.270Z

Berthamoret, Motaki takim me kreun e ANEB

Mbyllet diten e sotme Konferenca Nderkombetare mbi Sigurine, qe po zhvillohet ne Mynih te Gjermanise. Ne kuader te samitit, ministri i Jashtem iranian Manouchehr Mottaki do te takohet me drejtorin e pergjithshem te ANEB, japonezin Yukiya Aman. Diten e djeshme Mottaki u shpreh i bindur se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama