Rezultate te kerkimit per termin: +Myzeqes

Total: 116
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.148Z

Lushnjë, aksion për pastrimin ekanaleve kulluese, 15 vite të bllokuar

LUSHNJE- Bordi i kullimit në Lushnjë ka nisur një aksion për pastrimin e kanaleve kulluese në fushën e Myzeqesë, të cilat kanë 15 vjet të bllokuara. Drejtori i këtij institucioni, Ledio Gjyla i shoqëruar edhe nga deputeti Socialist i qarkut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.145Z

FRD mberrin ne Fier

Forca politike, Fryma e Re Demokratike krijon degen e saj ne qytetin e Fierit. Pjestarë të grupit nismëtar të kësaj force politike zhvilluan pasditen e së shtunës një takim me simpatizantë dhe dashamirës të grupimit më të ri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.086Z

Lushnje eksportohen prodhimet e fermereve

Tregtarët e perimeve të Myzeqesë kanë nisur të shpërndajnë pothuajse në gjithë Europën prodhimet e fermerëve të Lushnjës. Ne qendren e grumbullimit ne Lushnje eshte ngritur edhe nje linje perpunimi dhe ambalazhimi provizore p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.084Z

Eksporti i perimeve tregtaret Grumbullim prodhimit

Tregtarët e perimeve të Myzeqesë kanë nisur të shpërndajnë pothuajse në gjithë Europën prodhimet e fermerëve të Lushnjës. Ne qendren e grumbullimit ne Lushnje eshte ngritur edhe nje linje perpunimi dhe ambalazhimi provizore p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.668Z

Karkaleci shfaqet ne Lushnje

Mbas dëmtimit në disa zona në veri dhe në jug-lindje të vendit, dëmet nga karkaleci po shfaqen edhe në zonën e Myzeqesë. Karkaleci ka dëmtuar qindra hektarë tokë bujqësore në Tërbuf të Lushnjes. Fermerët n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.500Z

Vlorë, bora e papritur bllokon Qafën e Llogarasë në mbrëmje

VLORE - Mbasditen e sotme, përveç reshjeve dhe përmbytjeve në zonën e Myzeqesë, probleme pati edhe në zonat malore të qarkut të Vlorës. Qafa e Llogarasë u gjend papritur sot nën reshjet e dendura të dëborës duke bllokuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.175Z

Tomorri qendron ne Superlige

Pas goditjes së 11 metërshave Tomorri ka fituar të drejtën të qëndrojë në Superligë, ndërkohë që Besëlidhja edhe sezonin e ardhshëm do të luajë në Kategorinë e Parë. Koha e rregullt e ndeshjes se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama