Rezultate te kerkimit per termin: +Naftes

Total: 3342
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.361Z

Pikepyetjet e cmimit te naftes

/ / NgaADRIAN CIVICI U bene disa jave qe cmimet e naftes duket sikur nuk kane te ndalur. Duke filluar nga bursat nderkombetare te Londres dhe Nju Jorkut per te perfunduar ne pikat e karburantit ku cdo njeri e ndien konkretisht efektin e tyre askush nuk duket i sigurt ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.246Z

PD per cmimin e naftes

brbrPer opoziten qytetareve shqiptare po u kushton cdo dite e me shume cmimi ne rritje i karburantit Koordinatori demokrat Mateo Spaho tha se kjo eshte nje dare financiare qe sjell rrenim e varferibrbr brbrMateo Spahobrbr brbrmimi me i larte i karburantit ne rajon e me gjere ka sjelle per shqiptaret

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.840Z

Kontrabanda e naftes skaner raporteve

01/11/2010Pritet sekuestrimi i raporteve vjetore te Drejtorise se Auditit te Brendshem ne Ministrine e Ekonomise Prokuroria shkrese zyrtare IQT-se per venie ne dispozicion te dokumenteve TIRANE-Njesia hetimore Task-Force prane Prokurorise se Tiranes pritet te sekuestroje raportet vjetore qe Inspekto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.847Z

Frenohet prodhimi i naftes

brbrKater shtete te OPEC-ut Arabia Saudite Katari Venezuela dhe Rusia kane arritur nje marreveshje per te ngrire prodhimin e naftes e per ta mbajtur ate ne nivelet e janarit me qellim rritjen e cmimit qe ka rene ne nivele drastike muajt e fundit Vendimi eshte marre gjate nje takimi te ministrave te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.089Z

mimi i naftes arrin 190 leke

brbrRritja e cmimit te naftes deri ne 190 leke per liter ka detyruar serish opoziten te ngrihet kunder qeverise Rama Deputeti Gerti Bogdani i ka kerkuar ekzekutivit te rishikoje taksat qe rendojne mbi naften pasi cmimi i saj sot eshte me i larti ne rajonbrbr brbrGert Bogdanibrbr brbrNderkohe Edi Ram

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.550Z

Fier, dëme nga rrjedhja e naftes

Rrjedhjet e shumta të naftes dhe nënprodukteve të saj shkaktojnë probleme serioze për jetën e banorëve në qarkun e Fierit. Pavaresisht premtimeve te kompanise shteterore per minimizimin e ndotjes se ambientit, mbetjet hidrokarbure ndotin sistematikisht tokat e fermereve. Rrjedhj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.479Z

Ulet cmimi i naftes

Çmimi i naftës është ulur me 20% që nga mesi i marsit dhe tendenca në vazhdimësi ka qenë ajo e rënies, duke pasqyruar qartë shqetësimet mbi krizën ekonomike të Europes dhe ngadalësimin e rritjes në nivel global.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama