Rezultate te kerkimit per termin: +Namik +Dokle

Total: 1924
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.362Z

Zëvendëskryeministri Namik Dokle ka vazhduar edhe sot prezantimin e ministrave të rinj të kabinetit qeveritar. Zëvendëskryeministri Namik Dokle ka marrë pjesë në ceremonitë e zhvilluara

Zëvendëskryeministri Namik Dokle ka vazhduar edhe sot prezantimin e ministrave të rinj të kabinetit qeveritar. Zëvendëskryeministri Namik Dokle ka marrë pjesë në ceremonitë e zhvilluara në disa Ministri me rastin e prezantimit të ministtave të rinj. Kështu Ai ka qënë sot në në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.055Z

Dokle: 18 Marsi, shansi i fundit për mazhorancën Deputeti i PS, Namik Dokle

Deputeti i Partisë Socialiste, Namik Dokle, u shpreh dje se “18 Marsi, dita kur parlamenti do të shqyrtojë dy projektet e paraqitura nga opozita, është shansi i fundit për mazhorancën që t’i hapë rrugë demokracisë evropiane në Shqipëri”. Përmes një deklarate për shtyp, zyrtari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.744Z

Namik Dokle fiton gjyqin për pagat e hequra nga Topalli: Ja sa merr

Heqja e pagës deputetit socialist Namik Dokle në periudhat shtator 2009-Maj 2010 nga ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli është vlerësuar e padrejtë. Deputeti socialist ka fituar në gjykatë të drejtën e fitimit të pagës për 9 muaj, ndërsa një padi të ngjashme rezulton ta kenë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.938Z

Namik Dokle: Ja gjashtë kushtet për një qeverisje të mirë

Anëtari i kryesisë së Partisë Socialiste, deputeti Namik Dokle, në një postim në rrjetin social, Facebook, shkruan se janë gjashtë kushte për një qeverisje të mirë. Mes kushteve është ai për një qeverisje të ndershme dhe transparente, por edhe një qeverisje të vo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.267Z

Namik Dokle, tri drama në  një vëllim

Botimi “Dënimi i dytë i Homerit” vjen për lexuesit shqiptarë nga “Toena” “Dënimi i dytë i Homerit”, kështu titullohet botimi në një libër i tri dramave të Namik Dokles nga “Toena”. Veç dramës që i ka dhënë edhe titullin vëllimit, pjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.636Z

Namik Dokle: Protestat e mijëra qytetarëve ishin mësim për tre burra

Deputeti socialist, Namik Dokle, thotë se protestat e mijëra qytetarëve kundër armëve kimike janë mësim për tre njerëz. Protestat e mijëra qytetarëve me thirrjen emocionuese Shqipëri e pastër janë një mësim i madh për të gjithë, por më shumë për ata… 1. Për Edi Ramë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.312Z

Namik Dokle: PD ta kërkojë arsyen e humbjes në zinxhirin komandues

Deputeti socialist Namik Dokle shprehet se Partia Demokratike duhet ta kërkojë arsyen e humbjes në zgjedhjet vendore të 21 Qershorit në zinxhirin e saj komandues. Një ditë pas seancës parlamentare ku deputetët demokratë akuzuan Qeverinë dhe mazhorancën për shkeljen e standardeve zgje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama