Rezultate te kerkimit per termin: +Namik +Dokle

Total: 1924
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.979Z

PS plotëson postet në komisione, Dokle nënkryetar Kuvendi

Socialistët plotësojnë vakumin e krijuar në Parlament pas bojkotit disa mujor. Grupi i Partisë Socialiste zgjodhi sot të gjithë emrat përfaqësues në komisionet e Kuvendi te Shqipërisë. Në postin e Nënkryetarit të Parlamentit u vendos deputeti Namik Dokle, kryetare e Komisionit të Med

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.956Z

Dokle prezanton kandidatët e PS për Tiranën

Tiranë, 11 korrik, NOA Deputeti i Partisë Socialiste, Namik Dokle ka bërë sot prezantimin e dy kandidatëve për kryetar rrethi në kryeqytet. Si i dërguar i Kryesisë së Partisë Socialiste, Dokle ka deklaruar se procesi do të zhvillohet në bazë të votimit të fshehtë, ku të gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.777Z

Dokle: KZAZ-të u vendosën në ambiente private

09/07/2009  Socialistët zbardhin parregullsitë e procesit zgjedhor “KQZ-ja nuk mori në konsideratë ankesat dhe kërkesat e PS-së” Partia Socialiste nis zbardhjen e parregullsive që u vunë re gjatë zgjedhjeve parlamentare të 28 qershorit. Vendosja e KZAZ-ve në ambiente private

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.422Z

Ngec reforma parlamentare, Dokle: Të rinis puna

Palët akuzojnë njëra-tjetrën për mos mbylljen e kësaj reforme, ndërsa janë mbledhur sërish për të diskutuar, megjithëse ende pa rezultat. Bashkëkryetari i komisionit, socialisti, Namik Dokle, thotë se palët duhet të rinisin punën për ta përmbyllur edhe këtë reformë. "Fryma që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.759Z

Dokle: Qendrat e votimit, prone e PD-se

Kandidati i PS-se per deputet ne Tirane, Namik Dokle, denoncoi dje se kryeministri Sali Berisha, po manipulon dhe deformon rezultatin e zgjedhjeve. Sipas Dokles, Kodi Zgjedhor e percaktonte qarte se qendrat e votimit dhe ato te numerimit te votave, nuk mund te krijohen ne ndertesa qe perdoren apo ja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.792Z

Dokle:1 vit pas zgjedhjeve mohohet transparenca

Deputeti i Partisë Socialiste, Namik Dokle deklaroi se 1 vit pas zgjedhjeve të 28 qershorit qeveria shqiptare vijon të mohojë transparencën dhe zgjidhjen e krizës politike. Ai i bëri thirrje qeverisë të pranojë dialogun, pasi kjo do të ishte axhanda e përbashkët evropiane për të gjit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.451Z

PS reagon per vrasjen e Veselit. Dokle Si vrasja e Xhindit

Partia Socialiste ka lidhur vrasjen e Kryetarit te Komunes se terthores ne Kukes me ate te deptutit socialist Fatmir Xhindi. Dy vjet pas vrasjes se te mandatuarit te selise roze nje tjeter perfaqesues i saj eshte viktime e krimit deklaroi deputeti namik dokle sipas te cilit kjo tregon fytyren e push

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama