Rezultate te kerkimit per termin: +Namik +Dokle

Total: 1924
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.579Z

Namik Dokle i përgjigjiet me një poezi Berishës

Pasi debatoi pak ditë më parë në Kuvend me Berishën dhe pasi ky i fundit i recitoi një poezi, Namik Dokle ka vendosur që ti përgjigjet me të njëtën monedhë kryeministrit. Para pak ditësh, në Kuvend, ndër të tjera i thashë edhe katër vargje për hajnitë e qeverisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.736Z

Namik Dokle fiton gjyqin ndaj Topallit: Ja sa do përfitojë

Heqja e pagës deputetit socialist Namik Dokle në periudhat shtator 2009-­Maj 2010 nga ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli është vlerësuar e padrejtë. Deputeti socialist ka fituar në gjykatë të drejtën e fitimit të pagës për 9 muaj, ndërsa një padi të ngjashme rezulton ta ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.216Z

Shpërthen deputeti i PS Namik Dokle: Ambasadorët i prishin paratë për ministrat

Komisioni i Jashtëm ka miratuar dje nen për nen projektbuxhetin e Ministrisë së Jashtme për vitin 2017. Gjatë seancës, deputetët e maxhorancës ngritën si shqetësim se Ministria e Jashtme ka lënë pa fonde ambasadat shqiptare, pjesa më e madhe e të cilave nuk ka mundur të realizoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.219Z

Namik Dokle i hakërrehet socialistit rilindas

Nga Namik Dokle Po uroja sot nje grup socialistesh te hershem dhe te ndershem. Por nderhyri nje socbiznesmen e me tha mua dhe na tha te gjitheve: "Kane ikur ato kohe". U perpoqa t'i them se koha e sakrificave nuk iken dhe as harrohet, se njerezit e ndershem do te respektohen perjetesisht, se kontri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.190Z

Deputeti Namik Dokle poezi për parlamentin

Deputeti i Partisë Socialiste Namik Dokle e cilëson parlamentin si shkolla e sharjeve teksa thotë se të vjen turp të dëgjosh. Përmes një postimi në rrjetin social Dokle ka bërë edhe një poezi për parlamentin. Postimi i Dokles “SHKOLLA E SHARJEVE” Parlamenti ynë vazhdon avaz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.362Z

Zëvendëskryeministri Namik Dokle ka vazhduar edhe sot prezantimin e ministrave të rinj të kabinetit qeveritar. Zëvendëskryeministri Namik Dokle ka marrë pjesë në ceremonitë e zhvilluara

Zëvendëskryeministri Namik Dokle ka vazhduar edhe sot prezantimin e ministrave të rinj të kabinetit qeveritar. Zëvendëskryeministri Namik Dokle ka marrë pjesë në ceremonitë e zhvilluara në disa Ministri me rastin e prezantimit të ministtave të rinj. Kështu Ai ka qënë sot në në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.055Z

Dokle: 18 Marsi, shansi i fundit për mazhorancën Deputeti i PS, Namik Dokle

Deputeti i Partisë Socialiste, Namik Dokle, u shpreh dje se “18 Marsi, dita kur parlamenti do të shqyrtojë dy projektet e paraqitura nga opozita, është shansi i fundit për mazhorancën që t’i hapë rrugë demokracisë evropiane në Shqipëri”. Përmes një deklarate për shtyp, zyrtari

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama