Rezultate te kerkimit per termin: +Nanon

Total: 2665
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.137Z

Berisha zbulon arsyen pse Rama falënderoi Nanon

Edhe pse Kongresi i Partisë Socialiste mbaroi të dielën, ish-kryeministri Sali Berisha vijon ta analizojë atë. Në një postim në Facebook, Berisha ka zbuluar edhe arsyet pse Edi Rama falënderoi Fatos Nanon. Sipas Berishës, Rama këtë e ka bërë për të shpëtuar nga Blushi. Por se si Nan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.307Z

LSI-ja thërret Fatos Nanon

Lëvizja Socialiste për Integrim ka thirrur Fatos Nanon që të bashkohet në koalicionin e saj opozitar. Kjo thirrje duket se i paraprin ndonjë aleance të re mes Ilir Metës dhe ish-kreut të PS-së duke qenë se i bashkon një kundërshtar i përbashkët brenda opozitës, Edi Rama. Prej disa mu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.047Z

Gramoz Ruçi: Betejën e kam me Saliun, jo me Fatos Nanon

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Gramoz Ruçi, ka bërë një koment shumë të shkurtër në lidhje me daljen e Fatos Nanos në fushatë në krah të kandidatit të pavarur, Arben Malaj. Ruçi tha shkurt për Panoramën: Nuk e kam lexuar atë që ka thënë Fa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.906Z

FOTO/ Noizy selfie me Nanon: Për ku janë drejtuar vallë?

Edhe pse ka shumë vite që është shkëputur nga jeta politike Fatos Nano përbën lajm kurdoherë. Të gjithë janë kureshtarë të dinë se ku ndodhet ai dhe çfarë bën. Reperi Noizy ka publikuar një selfie ku shihet në krah të ish-kryeministrit Nano. So, we landed, shkruan Noizy.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.353Z

Po Rama a fitoi lotarinë kur takoi Fatos Nanon?

Foto 1 nga 35 "NJË MIK SPECIAL NË KRYEMINISTRI. Mbrëmë në COD (Qendra për Hapje dhe Dialog në Kryeministri) me një nga personalitetet më të spikatura botërore të sportit, trainerin e mirënjohur të futbollit Carlo Ancelotti, në një bashkëbisedim mbresëlënës për lidership

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.965Z

Kongresi, PS fton Fatos Nanon, Meidanin dhe Moisiun

Partia Socialiste i ka hapur derën ish-kryetarit të saj Fatos Nano, të cilin e ka ftuar të marrë pjesë në punimet e nesërme të Kongresit të kësaj partie. Po ashtu, ftesë i është shpërndarë edhe dy ish-presidentëve, Rexhep Meidani dhe Alfred Moisiu. Të pranishëm, gjithashtu, do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.007Z

Mediu replikon me Nanon

10/03/2005  Ish-kryetari i Komisionit të Integrimit, Fatmir Mediu, ka replikuar ashpër me Kryeministrin Fatos Nano, pas përfundimit të interpelancës për integrimin. Shkak për këtë është bërë fakti se Nano ka kritikuar vizitat e Mediut jashtë shtetit. Ndërsa në lidhje me dek

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama