Rezultate te kerkimit per termin: +Nanon

Total: 2665
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.047Z

Gramoz Ruçi: Betejën e kam me Saliun, jo me Fatos Nanon

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Gramoz Ruçi, ka bërë një koment shumë të shkurtër në lidhje me daljen e Fatos Nanos në fushatë në krah të kandidatit të pavarur, Arben Malaj. Ruçi tha shkurt për Panoramën: Nuk e kam lexuar atë që ka thënë Fa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.906Z

FOTO/ Noizy selfie me Nanon: Për ku janë drejtuar vallë?

Edhe pse ka shumë vite që është shkëputur nga jeta politike Fatos Nano përbën lajm kurdoherë. Të gjithë janë kureshtarë të dinë se ku ndodhet ai dhe çfarë bën. Reperi Noizy ka publikuar një selfie ku shihet në krah të ish-kryeministrit Nano. So, we landed, shkruan Noizy.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.353Z

Po Rama a fitoi lotarinë kur takoi Fatos Nanon?

Foto 1 nga 35 "NJË MIK SPECIAL NË KRYEMINISTRI. Mbrëmë në COD (Qendra për Hapje dhe Dialog në Kryeministri) me një nga personalitetet më të spikatura botërore të sportit, trainerin e mirënjohur të futbollit Carlo Ancelotti, në një bashkëbisedim mbresëlënës për lidership

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.965Z

Kongresi, PS fton Fatos Nanon, Meidanin dhe Moisiun

Partia Socialiste i ka hapur derën ish-kryetarit të saj Fatos Nano, të cilin e ka ftuar të marrë pjesë në punimet e nesërme të Kongresit të kësaj partie. Po ashtu, ftesë i është shpërndarë edhe dy ish-presidentëve, Rexhep Meidani dhe Alfred Moisiu. Të pranishëm, gjithashtu, do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.007Z

Mediu replikon me Nanon

10/03/2005  Ish-kryetari i Komisionit të Integrimit, Fatmir Mediu, ka replikuar ashpër me Kryeministrin Fatos Nano, pas përfundimit të interpelancës për integrimin. Shkak për këtë është bërë fakti se Nano ka kritikuar vizitat e Mediut jashtë shtetit. Ndërsa në lidhje me dek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.143Z

Meta: Bashkepunim edhe me Nanon

Ilir Meta Kreu i LSI-se tha dje se nuk do ta perjashtonte bashkepunimin me Nanon per reformen zgjedhore. Sinjale edhe 6 deputeteve qe votuan Bamir Topin Kreu i LSI-së, Ilir Meta, deklaroi dje, se është i gatshëm të bashkëpunojë edhe me F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.538Z

Presidenti, PS nuk do të mbështesë Fatos Nanon

Share Partia Socialiste ka përcaktuar strategjinë qe do te ndjeke për zgjedhjen e presidentit te ri te republikës. Vizion Plus ka zbuluar nga burime konfidenciale vendimin e marre ne mbledhjen me dyer te mbyllura te grupit parlamentar te Partisë Socialiste, i cili saktëson qëndrimin e parti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama