Rezultate te kerkimit per termin: +Nanon

Total: 2665
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.965Z

Kongresi, PS fton Fatos Nanon, Meidanin dhe Moisiun

Partia Socialiste i ka hapur derën ish-kryetarit të saj Fatos Nano, të cilin e ka ftuar të marrë pjesë në punimet e nesërme të Kongresit të kësaj partie. Po ashtu, ftesë i është shpërndarë edhe dy ish-presidentëve, Rexhep Meidani dhe Alfred Moisiu. Të pranishëm, gjithashtu, do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.007Z

Mediu replikon me Nanon

10/03/2005  Ish-kryetari i Komisionit të Integrimit, Fatmir Mediu, ka replikuar ashpër me Kryeministrin Fatos Nano, pas përfundimit të interpelancës për integrimin. Shkak për këtë është bërë fakti se Nano ka kritikuar vizitat e Mediut jashtë shtetit. Ndërsa në lidhje me dek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.143Z

Meta: Bashkepunim edhe me Nanon

Ilir Meta Kreu i LSI-se tha dje se nuk do ta perjashtonte bashkepunimin me Nanon per reformen zgjedhore. Sinjale edhe 6 deputeteve qe votuan Bamir Topin Kreu i LSI-së, Ilir Meta, deklaroi dje, se është i gatshëm të bashkëpunojë edhe me F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.538Z

Presidenti, PS nuk do të mbështesë Fatos Nanon

Share Partia Socialiste ka përcaktuar strategjinë qe do te ndjeke për zgjedhjen e presidentit te ri te republikës. Vizion Plus ka zbuluar nga burime konfidenciale vendimin e marre ne mbledhjen me dyer te mbyllura te grupit parlamentar te Partisë Socialiste, i cili saktëson qëndrimin e parti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.033Z

Rama: Me Fatos Nanon po bën diversion dhe po tallet qeveria

Share Kreu i PS-së, Edi Rama, i ftuar në Top Story, ka ripërsëritur sërish faktin se PS nuk mund të kandidojë Fatos Nanon si president, për sa kohë që ky i fundit nuk është një kandidat konsensual. Sipas Ramës, Nano po përdoret dhe po tallet nga qeveria, e cila po bën diversion me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.913Z

Kandidatura për president, Berisha pret Nanon

Sali Berisha dhe Fatos Nano / foto arkiv Kreu i mazhorancës, Sali Berisha, ka pritur në kryeministri, kandidatin e vetëshpallur për president, Fatos Nanon. Në përfundim të takimit, ish-kryeministri Nanon do të japë një prononcim të shkurtër për mediet. Ndërsa, Berisha ashtu siç edhe v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.903Z

Arben Malaj: Mbështes Nanon për president, PS të korrigjojë gabimin e mëparshëm

Share Deputeti socialist, Arben Malaj, ka deklaruar në News 24 se ai mbështet Fatos Nanon si kandidat i PS për president. Malaj tha se PS duhet të korrigjojë gabimin e bërë në vitin 2007 dhe të dalë me një kandidaturë të unifikuar për presidentin. Deklarata e Na

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama