Rezultate te kerkimit per termin: +Nanon

Total: 2665
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.671Z

Lulzim Basha gënjen Mustafa Nanon

Analisti Mustafa Nano i kërkoi kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, të vizitojë çadrën e protestës. Në një intervistë televizive, Nano kërkoi publikisht të shkojë në Çadrën e Lirisë për tiu treguar të gjithë demokratëve se cilët janë horrat e Partisë Demokratike,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.274Z

Berisha zbardh detaje të takimit me Fatos Nanon

TIRANë- Duke folur për rrugëtimin e tij të gjatë, kryeministri Sali Berisha pas kthimit nga Brukseli ku dorëzoi përgjigjet e pyetësorit për Shqipërinë, deklaroi sot në konferencën e mbajtur për shtyp se në Vjenë është takuar me “liderin historik të socialistëve”, sic

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.237Z

Lëreni Fatos Nanon të (sh)fryhet!

Share Nga Mero Baze   Nuk është shumë interesante të dëgjosh Fatos Nanon qysh pas vitit 2005, por është shumë argëtuese të dëgjosh Berishën për Fatos Nanon qysh pas vitit 2007. Në shfrimin e fundit të Fatos Nanos, situata duket dhe më ekzaltuese. Fatos Nano, në hallin e vet q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.397Z

Darka, Berisha: Pesë arsyet e takimit me Fatos Nanon

Kryeministri Duke takuar Nanon, respektova të majtën shqiptare" Kryeministri Sali Berisha vendosi ta rishfaqte tek shqiptart dhe ta rikthente n skenn politike ish-kreun e PS-s, Fatos Nano, duke i njohur atij meritat e pamohueshme t kauzs s integrimit t vendit. Nj takim i till

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.394Z

Berisha: Marrëveshjet e mia me Nanon, i kanë shërbyer vendit

Tiranë, 19 prill, NOA Update Eshtë e vërtetë se kundërshtitë e mia me Nanon kanë qenë të panumërta, por marrëveshjet tona i kanë shërbyer të mirës së vendit, siç i shërbeu marrëveshja me Ramën, integrimit tonë në NATO. Kështu i është përgjigjur pyetjes së gazetarëv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.008Z

Januçi debat me Nanon në Përmet

10/03/2005  Lëvizjet diplomatike të Shqipërisë kanë shkaktuar zhelozi mes Italisë dhe Gjermanisë. Si do të votohet për reformën e Këshillit të Sigurimit të OKB-së PËRMET - Duket se lëvizjet diplomatike të Kryeministrit shqiptar, Fatos Nano, kanë ndezur xhelozi mes Italis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.278Z

Berisha: Rama punonte me mua për të rrëzuar Nanon

Share Në prag të 8 Dhjetorit, ditës ndërkombëtare të rinisë kryeministri Berisha ka zhvilluar sot një bashkëbisedim me të rinjtë e qytetit të Durrësit. I pyetur nga studentët se nëse e ka lexuar librin e kreu të PS-së Edi Rama, kryeministri Berisha theksoi se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama