Rezultate te kerkimit per termin: +Nanon

Total: 2665
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.641Z

Meta Me Nanon shkembyem urimet per vizat

Zevendeskryeministri dhe njeheresh ministri i ekonomise Ilir Meta ka bere publike se ka pasur nje bisede me ish-liderin e PS-se Fatos Nano. Ne nje prononcim per gazetaret Meta tha se me ish-liderin e PS-se Nano ka shkembyer urimet per liberalizimin e vizave dhe la te kuptoje per nje rikthim akti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.716Z

Libri Enver Hoxha takon Berishen me Nanon

Libri Enver Hoxha i Blendi Feivziut ka mbledhur bashke perfaqesues te forcave te ndryshme te politikes. Gjate ceremonise se promovimit te librit nuk mund te mos terhiqte vemendjen e medias edhe shtrengimi i duarve midis kryeministrit Sali Berisha me ish-liderin e Partise Socialiste Fatos Nano

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.106Z

Riorganizimi, PS angazhon Fatos Nanon në Tiranë

Denis Dedej Asambleja Kombëtare e Partisë Socialiste vendosi dje riorganizimin e strukturave që solli debate në radhët e socialistëve. Pika e dytë e rendit të ditës për ndarjen e të deleguarve të Kryesisë dhe anëtarëve të Asamblesë Kombëtare në rrethe nuk është pritur mirë nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.295Z

"Diktatori" i Fevziut takon Nanon me Berishen

Pas suksesit te librit "Enver Hoxha" te gazetarit Blendi Fevziu, i cili ka njohur rekord shitjesh, prezantohet ne kinema "Milenium" ne kryeqytet, filmi "Diktatori" i ketij autori. Ky film sjell per here te pare fakte dhe imazhe te ish-diktatorit komunist. Ne kete film dokumentar shfaqen per here te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.212Z

Idrizi: I kerkova Rames te kandidonte Nanon

Kryetari i Partise per Drejtesi Integrim dhe Unitet, Shpetim Idrizi ka zbardhur nje pjee te negociatave te zhvilluara dy dite me pare me kreun e Partise Socialiste Edi Rama. Ai deklaroi se i ka kerkuar Rames kandidimin e Fatos Nanos. "Ne nje moment gjate bisedimeve une propozova qe Fatos Nano te jet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.525Z

Rama takim me Fatos Nanon në Durrës

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim në Durrës me ish-kreun e Partisë Socialiste Fatos Nano. Burime për Ora News bëjnë me dije se Rama dhe Nano janë takuar shpesh kohët e fundit dhe se takimi aktual midis tyre po zhvillohet me një klimë pozitive. Burimet e Ora News bëjnë me dije

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.379Z

Shqipëri-Italia bën bashkë Ramën e Nanon

Kryeministri Edi Rama zgjodhi tu drejtohet me gjuhën e tyre italianëve gjatë aktivitetit të organizuar në Teatrin Migjeni, ku u shfaqën katër trofetë e botës së fituar nga Axurrët ndër vite. Mes të pranishmëve në sallë ishte edhe ish-Kryeministri dhe paraardhësi i Ramës në krye t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama