Rezultate te kerkimit per termin: +Nanon

Total: 2665
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.871Z

Nano president Reagon Berisha

Sali Berisha mund ta takojë Fatos Nanon për të dëgjuar platformën e tij presidenciale në përpjekje që lideri historik i së majtës të marrë mbështetjen e aktorëve kryesorë politikë për një kandidim konsensual.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.355Z

SMS kercenuese Nano mohon

Konflikti i kahershëm politik mes ish-botuesit të gazetës 'Koha Jonë', Nikoll Lesi, tani zëvendësministër i Kultures dhe ish-kryeministrit Fatos Nano, është rindezur përsëri. Lesi ka dorezuar ne prokurori nje padi ndaj zotit Nano, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.784Z

Berisha: Jo zgjedhje të reja cilido të jetë rezultati më 8 maj

Kryeministri Sali Berisha përjashtoi mbrëmë mundësinë e zgjedhjeve të parakohshme nëse koalicioni i djathtë do të humbasë zgjedhjet lokale të 8 majit. Në një intervistë në televizionin “AS”, me gazetaren Eni Vasili, kryeministri tha se zgjedhjet e ardhshme të përgjithshm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.406Z

Ditari i Servet Pëllumbit, Profesori i socialistëve rrëfen PS e viteve 1991-1996

Servet Pellumbi ka bërë publik ditarin e tij politik, duke hedhur në një libër rrëfimet dhe përjetimet e tij në Partinë Socialiste nga viti 1991 deri në 1996.Përvoja ime në PS, është libri që promovoi profesori i socialistëve duke hedhur per hërë të parë dritë mbi ndërprerjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.536Z

Rama Moza le te haje persheshin ne partine e Blushit

Transmetuar me 18102016 - 2143 Kryeministri Edi Rama tha sonte se dy deputetet qe u larguan nga grupi Parlamentar i Partise Socialiste nuk e shqetesojne aspak partine qe ai drejton dhe as e lekundin atebr br Ne nje interviste sonte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.239Z

Mesazher i Dialogut Apo Viktime e Kardiologut

Fatos Nano u shfaq perseri tek Opinioni i Fevziut. Ne ndryshim nga heret e tjera Nano dukej i ndryshem jo per nga idete por per nga teknikat dhe kostumi presidencial qe i kishte veshur vetes. Ai u shfaq here si babai i Partise Socialiste dhe here si presidenti i ardhshem zevendesues i Presidentit Ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.616Z

Arvizu: Duhet të ndërtoni një shoqëri demokratike

Në një ceremoni të mbajtur për 235-vjetorin e pavarësisë së SHBA-së, duket se ka bashkuar sërish së bashku pas thirrjeve partike, kryeministrin Sali Berisha, kreun opozitar Edi Rama, Lulzim Bashen dhe Fatos Nanon.   Ambasadori i SHBA-së

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama