Rezultate te kerkimit per termin: +Nanon

Total: 2665
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.394Z

Berisha: Marrëveshjet e mia me Nanon, i kanë shërbyer vendit

Tiranë, 19 prill, NOA Update Eshtë e vërtetë se kundërshtitë e mia me Nanon kanë qenë të panumërta, por marrëveshjet tona i kanë shërbyer të mirës së vendit, siç i shërbeu marrëveshja me Ramën, integrimit tonë në NATO. Kështu i është përgjigjur pyetjes së gazetarëv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.008Z

Januçi debat me Nanon në Përmet

10/03/2005  Lëvizjet diplomatike të Shqipërisë kanë shkaktuar zhelozi mes Italisë dhe Gjermanisë. Si do të votohet për reformën e Këshillit të Sigurimit të OKB-së PËRMET - Duket se lëvizjet diplomatike të Kryeministrit shqiptar, Fatos Nano, kanë ndezur xhelozi mes Italis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.278Z

Berisha: Rama punonte me mua për të rrëzuar Nanon

Share Në prag të 8 Dhjetorit, ditës ndërkombëtare të rinisë kryeministri Berisha ka zhvilluar sot një bashkëbisedim me të rinjtë e qytetit të Durrësit. I pyetur nga studentët se nëse e ka lexuar librin e kreu të PS-së Edi Rama, kryeministri Berisha theksoi se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.092Z

Blushi Rama pati frike thirri Nanon kunder meje

Transmetuar me 18042016 - 2309 Deputeti i Partise Socialiste Ben Blushi nje nga kritiket e hapur te Edi Rames u shpreh ne emisionin 5 pyetje nga Babaramo ne Report Tv se kryetari i PS-se ftoi Fatos Nanon ne beteje kunder tijbr br S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.137Z

Berisha zbulon arsyen pse Rama falënderoi Nanon

Edhe pse Kongresi i Partisë Socialiste mbaroi të dielën, ish-kryeministri Sali Berisha vijon ta analizojë atë. Në një postim në Facebook, Berisha ka zbuluar edhe arsyet pse Edi Rama falënderoi Fatos Nanon. Sipas Berishës, Rama këtë e ka bërë për të shpëtuar nga Blushi. Por se si Nan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.307Z

LSI-ja thërret Fatos Nanon

Lëvizja Socialiste për Integrim ka thirrur Fatos Nanon që të bashkohet në koalicionin e saj opozitar. Kjo thirrje duket se i paraprin ndonjë aleance të re mes Ilir Metës dhe ish-kreut të PS-së duke qenë se i bashkon një kundërshtar i përbashkët brenda opozitës, Edi Rama. Prej disa mu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.047Z

Gramoz Ruçi: Betejën e kam me Saliun, jo me Fatos Nanon

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Gramoz Ruçi, ka bërë një koment shumë të shkurtër në lidhje me daljen e Fatos Nanos në fushatë në krah të kandidatit të pavarur, Arben Malaj. Ruçi tha shkurt për Panoramën: Nuk e kam lexuar atë që ka thënë Fa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama