Rezultate te kerkimit per termin: +Napoli

Total: 5317
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.170Z

Pandev, zyrtarisht në Napoli

Napoli ka konfirmuar nëpërmjet faqes zyrtare se e ka kompletuar transferimin e Goran Pandevit nga Interi për një shifër të pacaktuar. Përfaqësuesi i Maqedonisë ka nënshkruar marrëveshje, që e mban atë në klubin napolitan deri në vitin 2015. Ai tha se në Napoli ndihet si në shtëpi d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.359Z

Gargano mbetet në Napoli

Nga Express më 01 gusht 2011 në ora 16:01 Mesfushori i Napoli,t Walter Gargano pritet të mbetet në klub gjatë kësaj vere, ka njoftuar menaxheri i tij, Vincenzo D’Ippolito. Reprezentuesi uruguaian spekulohej me largim nga Napoli pas ardhjes së Gokhan Inlerit nga Udinese. Mirëpo, D&#

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.999Z

Napoli kërkon Pastoren

Nga Express më 07 korrik 2011 në ora 23:00 Javier Pastoren po e kërkon Napoli. Kështu ka konfirmuar presidenti i Palermos, Maurizio Zamparini. “Napoli ka pyetur për çmimin e Pastores”, citohet të ketë thënë Zamparini për Corriere dello Sport. Ylli i Argjentinës është d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.566Z

Napoli zyrtarizon Vargasin

Napoli ka njoftuar transferimin e sulmuesit kilian Eduardo Vargas nga Universidad de Chile. Në një komunikatë të publikuar në uebfaqen zyrtare të klubit, presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis tha se Vargas ka kaluar testet mjekësore dhe ka nënshkruar kontratën. Napoli nuk bëri të di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.542Z

Vargas në Napoli

Sulmuesi kilian Eduardo Vargas ka njoftuar se do të transferohet në Napoli pas rihapjes së afatit kalimtar të janarit. Ylli 22 vjeç i Universidad de Chile ishte spekuluar me transferim te Chelsea, por do të kalojë në Itali për 11.5 milionë funte ku do të bashkohej me sulmuesit e tjerë ju

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.518Z

Napoli shkatërron Milanin

Napoli ka mposhtur Milanin në kuadër të javës së 34-të në Serie A me rezultat 3 me 0. Skuadra nga Milano nisi sfidën në mënyrën më të keqe të mundshme. Mattia De Sciglio shkaktoi penalti në minutën e parë dhe u ndëshkua me karton të kuq. Gonzalo Higuain nuk shfrytëzoi rastin du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.492Z

Napoli po shet ndeshje!?

Skuadra italiane Napoli mund të dënohet me minus 2 pikë në Serie Ky është dënimi më i vogël për skuadrën e Mazzarit pas akuzave se Napoli është e përzier në shitje të ndeshjeve. Kinezi i njohur për blerjen e ndeshj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama