Rezultate te kerkimit per termin: +Napoli

Total: 5317
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.711Z

Napoli, 11-vjeçari dhe prindërit e tij bien në kraterin e vullkanit

Një fëmijë vetëm 11 vjeç dhe prindërit e tij kanë humbur jetën tragjikisht në Napoli të Italisë, pasi kanë rënë në kraterin e një vullkani. Ngjarja e rëndë ndodhi në një zonë të ndaluar në Solfatara pranë Napolit ku ishte futur fillimisht  djali 11-vjeçar. Prindërit kishin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.135Z

Seria A, java e 32-të, spikat dueli Milan Napoli

Kampionati Italian do të luajë këtë fundjavë ndeshjet e vlefshme për javën e 32-të.  Ajo që bie në sy këtë fundjavë është padyshim superpërballja e ditës së Diel mes Milan dhe Napolit. Kuqezintë e drejtuar nga tekniku Alegri do të kërkojnë fitoren në shtëpi për të reduktua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.494Z

Barazon Fiorentina, Napoli mbetët në pozitën e parë (Video)

Skuadra e Fiorentinës nuk ka arritur të fitoj, dhe të kalojë në pozitën e parë, pasi barazoi me rezultat 2 me 2, në ndeshjen kundër Empolit. Skuadra e Empolit e nisi mirë takimin, ku në pjesën e parë realizoi dy herë, në minu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.157Z

Europa League, eliminohen Napoli dhe Shalke

Kalojnë turin mes drithërimave Mançester Junajtid dhe Liverpul. Kualifikohen katër spanjollet Të kualifikuar – Sporting Braga, Fenerbahçe, Valencia, Liverpul, Sparta Pragë, Lacio, Shakhtar Donjeck, Atletik Bilbao, Bajer Leverkusen, Totenhem, Borusia Dortmund, Mançester Junajtid, Sevil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.585Z

Napoli, arrestohet njëri prej anëtarëve të “Camorra-s”

Xhuzepe Bastone, 28 vjeç, i arratisur që në fund të vitit 2008, dyshohet të jetë përgjegjës i trafikut të drogës në lagjen napolitane Scampia në periferi të pjesës veriore të qytetit. Policia njofton se ai jetonte i fshehur në një bunker në lagjen ku u arrestua sot në Napoli."Ai j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.521Z

Europa League, fitojnë Napoli dheFiorentina, humbet PAOK-u i Kaçes

Napoli rikthehet me fitore edhe në Europë pas luhatjeve të shumta që ka pësuar këtë fillim edicioni duke u eliminuar nga Champions League nga Bilbao. Italianët e drejtuar nga spanjolli Benitez kanë arritur të fitojnë me rezultatin e pastër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.422Z

Liverpooli në fazën tjetër, Napoli vazhdon serinën (Video)

Liverpooli ka siguruar kalimin në fazën tjetër të Europa League, duke mposhtur në Anfield Road skuadrën franceze, Bordeaux, 2:1. Skuadra franceze kaloi a para në epërsi, duke shënuar një gol të bukur nëpërmjet Saviet, që në m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama