Rezultate te kerkimit per termin: +Naum +Disho

Total: 251
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.658Z

U dënua me 1 vit burg, zhduket Naum Disho

Naum Disho KORÇE- Policia e Korçës nuk ka mundur të arrestojë kreun e OMONIA-s, Naum Disho pasi nuk dihet vendndodhja e tij. Në zbatim të vendimit të Gjykatës së Apelit, pas marrjes së urdhër- arrestit, policia e Korçës njoftoi se nuk e ka gjetur në banesë shtetasin, Naum Disho, i ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.938Z

Korçë, Gjykata e Apelit: Naum Disho të arrestohet

Kreu i OMONIA-s, Naum Disho Naum Disho duhet të arrestohet, pasi urdhër-arresti i lëshuar ndaj tij me vendim gjykate është i vlefshëm. Çështja për kreun e OMONIA-s së Korçës është paraqitur edhe një herë pranë Gjykatës së Apelit në këtë qytet, e cila ka marrë në shqyrtim kër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.022Z

Naum Disho, Gjykata e Korçës: Të shkojë në burg

Kreu i OMONIA-s, Naum Disho KORÇE – Naum Disho, i dënuar për dhunimin e varrezave në fshatin Boboshticë, edhe një herë do ti drejtohet Gjykatës së Apelit në Korçë, këtë herë për të shtyrë arrestimin e tij deri në momentin kur do të shprehet Gjykata e Lartë. Pasi ka dështu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.082Z

Naum Disho merr pafajësinë, gjykata: Nuk dhunoi varre në Boboshticë

Korçë- Naum Disho është shpallur i pafajshëm nga Gjykata e Apelit në Korçë për dhunimin e varreve dhe ndërtim ilegal në fshatin Boboshticë. Siaps gjykatës nuk ka vepër penale për Dishon dhe dy punëtorët. Sakaq Disho dhe dy punëtorët fitojnë lirinë pas një beteje 2-vjeçare, edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.039Z

Korçë, policia: Naum Disho shpallet në kërkim

Shpallet në kërkim kreu i OMONIA-s Naum Disho, ndërsa dyshohet se ai mund të jetë arratisur drejtë Greqisë. Ditën e sotme, policia ka dërguar një grup efektivësh për të kryer arrestimin, ndërsa ai nuk ka lënë asnjë gjurmë. Ndërkaq, dy ditë më parë, Gjykata e Apelit rrëzoi kër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.276Z

Naum Disho sulmon aleancën “Kuq e Zi” dhe Bollanon

06/10/2011  Kreu i OMONIA-s: Denoncojmë ata anketues që nuk regjistruan si grekë 94 familje në Shën Gjergj KORÇE- Kreu i OMONIA-s në Korçë, Naum Disho, në një deklaratë për shtyp të ditës së mërkurë, ku iu referua ecurisë së procesit të regjistrimit të popullsisë dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.376Z

Arratiset ne Greqi kreui OMONIA Naum Disho

Dy dite pas dhenies se denimit ndaj kreut te Omonias per qarkun e Korces Nuam Disho per vepren penale te per dhunimit te varreve te Boboshtices mesohet se eshte larguar per ne Greqi.Disho eshte larguar per ne Greqi per ti shpetuar arrestimit pas vendimit te gjykates se Apelit e cila e denoi me 1 vit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama