Rezultate te kerkimit per termin: +Naum +Disho

Total: 251
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.534Z

Shpallet ne kerkim kreui Omonias ne Korce Naum Disho

Shpallet ne kerkim kreu i OMONIA-s Naum Disho ndersa dyshohet se ai mund te jete arratisur drejte Greqise.Diten e sotme policia ka derguar nje grup efektivesh per te kryer arrestimin ndersa ai nuk ka lene asnje gjurme.Nderkaq dy dite me pare Gjykata e Apelit rrezoi kerkesen e kreut te OMONIA-s per q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.658Z

Arratiset Naum Disho, u dënua me 1 vit burg

Naum Disho, kreu i Omonia-s për qarkun e Korçës është arratisur pas vendimit të Gjykatës së Apelit për të lënë në fuqi dënimin me 1 vit burg. Policia ka kërkuar të zbatojë mandatin e arrestit por ka konstatuar se ai nuk ndodhet në shtëpi. Nga ana tjetër policia kufitare ka sakt�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.659Z

Largohet në Greqi kreu i OMONIA-s Naum Disho

Dy ditë pas dënimit me 1 vit burg dhe kur policia ende ka ekzekutuar arrestimin, Nuam Disho kreu i OMONIA-s për qarkun e Korçës është larguar për në Greqi.   Sipas informacioneve Disho është larguar për në shtetin Helen pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.384Z

Naum Disho në arrati, letër qeverisë greke

KORÇE - Edhe pse është në arrati që prej datës 10.01.2012, ish-kreu i OMONIA-s së Korçës, Naum Disho i ka dërguar ditën e djeshme një letër ministrit të Jashtëm të Greqisë, Stavros Dimas, duke i paraqitur të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.477Z

Nje vit burg per kryetarin e Omonias per Korcen Naum Disho

Gjykata e Apelit ne Korce denoi me nje vit burg Kryetarin e Organizates se pakices greke Omonia per kete rreth Naum Disho. Dy bashkepuntore te tjere te tij u denuan me liri me kusht. Zoti Disho u shpall fajtor per dhunimin e varreve dhe ndertim te paligjshem ne afersi te fshatit te Boboshtice

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.176Z

Disho, Gjyqtarët shqiptar të padëshiruar në Greqi

Korçë- Mbështetja që i jep shteti grek kreut të Omonias, Naum Disho është e fortë dhe kjo vërtetohet me ndodhitë e paprecendenta që kanë shoqeruar së fundmi aktorët e odisesë gjyqesore ‘Naum Disho’.Shteti grek ka ndaluar që të shkelin tokën e tij 3 nga gjyqtarët e dosj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.936Z

Skandali i Boboshticës 1 vit burg kreut të Omonias Naum Disho

KORÇE- Gjykata e Korcës shpall fajtor kreun e Omonias të këtij qyteti për skandalin e dhunimit të varreve në Boboshticë në tetor të vitit të kaluar. Trupi gjykues dënoi sot Naum Dishon me 1 vit burg. Gjithashtu u shpallën fajtor dhe 2 punëtorët të cilët kryen punime të paligjshme d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama