Rezultate te kerkimit per termin: +Naum +Disho

Total: 251
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.276Z

Naum Disho sulmon aleancën “Kuq e Zi” dhe Bollanon

06/10/2011  Kreu i OMONIA-s: Denoncojmë ata anketues që nuk regjistruan si grekë 94 familje në Shën Gjergj KORÇE- Kreu i OMONIA-s në Korçë, Naum Disho, në një deklaratë për shtyp të ditës së mërkurë, ku iu referua ecurisë së procesit të regjistrimit të popullsisë dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.376Z

Arratiset ne Greqi kreui OMONIA Naum Disho

Dy dite pas dhenies se denimit ndaj kreut te Omonias per qarkun e Korces Nuam Disho per vepren penale te per dhunimit te varreve te Boboshtices mesohet se eshte larguar per ne Greqi.Disho eshte larguar per ne Greqi per ti shpetuar arrestimit pas vendimit te gjykates se Apelit e cila e denoi me 1 vit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.047Z

Korçë, Naum Disho i shpëton për herë të dytë arrestimit

Kreu i OMONIA-s, Naum Disho Zbardhet me vonesë vendimi i gjykatës që rrëzoi shtyrjen e burgimit Shpallet për të dytën herë në kërkim Naum Disho. I dënuari për dhunimin e varrezave në fshatin Boboshticë i shpëton sërish arrestimit. Hallakatjet gjyqësore në lidhje me çështjen R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.477Z

Naum Disho sdorezon zyren e OMONIA-s Jam une kryetari i ligjshem

/ / KORE- Naum Disho nuk pranon tia dorezoje vulen dhe celesat e zyres kreut te sapozgjedhur te OMONIA-s Ligoraq Karamelo. Teksa ky i fundit dy dite me pare u prezantua per gazetaret ne nje lokal Disho dha dje nje konference per shtyp ne zyren e OMONIA-s. Ai doli ne deklara

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.039Z

Skandali në Boboshticë, shpallet në kërkim Naum Disho

KORCE-Prokuroria e Korcës lëshoi sot në mbrëmje një urdhër-arresti për Naum Dishon, kreu i OMONIA-s në këtë qytet, ndërsa policia e shpalli person në kërkim të pandehurin kryesor për skandalin tek varrezat në Boboshticë. Policia konfirmoi se mori nga prokuroria urdhër-arrestin për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.534Z

Shpallet ne kerkim kreui Omonias ne Korce Naum Disho

Shpallet ne kerkim kreu i OMONIA-s Naum Disho ndersa dyshohet se ai mund te jete arratisur drejte Greqise.Diten e sotme policia ka derguar nje grup efektivesh per te kryer arrestimin ndersa ai nuk ka lene asnje gjurme.Nderkaq dy dite me pare Gjykata e Apelit rrezoi kerkesen e kreut te OMONIA-s per q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.658Z

Arratiset Naum Disho, u dënua me 1 vit burg

Naum Disho, kreu i Omonia-s për qarkun e Korçës është arratisur pas vendimit të Gjykatës së Apelit për të lënë në fuqi dënimin me 1 vit burg. Policia ka kërkuar të zbatojë mandatin e arrestit por ka konstatuar se ai nuk ndodhet në shtëpi. Nga ana tjetër policia kufitare ka sakt�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama