Rezultate te kerkimit per termin: +Naum +Disho

Total: 251
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.477Z

Naum Disho sdorezon zyren e OMONIA-s Jam une kryetari i ligjshem

/ / KORE- Naum Disho nuk pranon tia dorezoje vulen dhe celesat e zyres kreut te sapozgjedhur te OMONIA-s Ligoraq Karamelo. Teksa ky i fundit dy dite me pare u prezantua per gazetaret ne nje lokal Disho dha dje nje konference per shtyp ne zyren e OMONIA-s. Ai doli ne deklara

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.039Z

Skandali në Boboshticë, shpallet në kërkim Naum Disho

KORCE-Prokuroria e Korcës lëshoi sot në mbrëmje një urdhër-arresti për Naum Dishon, kreu i OMONIA-s në këtë qytet, ndërsa policia e shpalli person në kërkim të pandehurin kryesor për skandalin tek varrezat në Boboshticë. Policia konfirmoi se mori nga prokuroria urdhër-arrestin për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.534Z

Shpallet ne kerkim kreui Omonias ne Korce Naum Disho

Shpallet ne kerkim kreu i OMONIA-s Naum Disho ndersa dyshohet se ai mund te jete arratisur drejte Greqise.Diten e sotme policia ka derguar nje grup efektivesh per te kryer arrestimin ndersa ai nuk ka lene asnje gjurme.Nderkaq dy dite me pare Gjykata e Apelit rrezoi kerkesen e kreut te OMONIA-s per q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.658Z

Arratiset Naum Disho, u dënua me 1 vit burg

Naum Disho, kreu i Omonia-s për qarkun e Korçës është arratisur pas vendimit të Gjykatës së Apelit për të lënë në fuqi dënimin me 1 vit burg. Policia ka kërkuar të zbatojë mandatin e arrestit por ka konstatuar se ai nuk ndodhet në shtëpi. Nga ana tjetër policia kufitare ka sakt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.659Z

Largohet në Greqi kreu i OMONIA-s Naum Disho

Dy ditë pas dënimit me 1 vit burg dhe kur policia ende ka ekzekutuar arrestimin, Nuam Disho kreu i OMONIA-s për qarkun e Korçës është larguar për në Greqi.   Sipas informacioneve Disho është larguar për në shtetin Helen pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.384Z

Naum Disho në arrati, letër qeverisë greke

KORÇE - Edhe pse është në arrati që prej datës 10.01.2012, ish-kreu i OMONIA-s së Korçës, Naum Disho i ka dërguar ditën e djeshme një letër ministrit të Jashtëm të Greqisë, Stavros Dimas, duke i paraqitur të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.477Z

Nje vit burg per kryetarin e Omonias per Korcen Naum Disho

Gjykata e Apelit ne Korce denoi me nje vit burg Kryetarin e Organizates se pakices greke Omonia per kete rreth Naum Disho. Dy bashkepuntore te tjere te tij u denuan me liri me kusht. Zoti Disho u shpall fajtor per dhunimin e varreve dhe ndertim te paligjshem ne afersi te fshatit te Boboshtice

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama