Rezultate te kerkimit per termin: +Ndani

Total: 9779
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.269Z

Shkarkimi i AKEP, PD: Po ndani tortën e pushtetit me LSI-në

Demokratët inatosen ndaj aleatit të dikurshëm. Braho: Halimi dhe Olldashi, do shkoni në burg për korrupsion Shkarkimi i drejtuesve dhe anëtarëve të AKEP risjell debatet e ashpra në Kuvend, si dhe pakënaqësitë e demokratëve ndaj LSI-së. Vendimi i qeverisë për rikthimin e Piro Xhixhos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.885Z

Ndani me miqtë e Facebook'ut gëzimin e shtatzanisë suaj

Ky është opsioni më i ri i Facebook: të ndani me miqtë tuaj muajt kur jeni duke pritur një fëmijë. Mjafton të shkoni tek ‘Life Event’ në Timeline-n tuaj.‘Life Event’ është një opsion që i lejon përdoruesit të ndajnë me miqtë e tyre ngjarje të rëndësishme si p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.167Z

Ja çfarë ndodh kur ndani një top gome në gjysmë

E keni pyetur ndonjëherë veten se çfarë ndodh nëse prisni një top gome dhe e ndani në gjysmë? Babë e birë, Lincoln dhe Dan e kanë zbuluar përgjigjen për ju. Të pajisur me një sharrë elektrike dhe pesë topa me përmasa të ndryshme, dyshja, motoja e të cilëve është Ne presim gjë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.897Z

Berisha në familjen Mustafa: Dhimbjen tuaj, po e ndani me gjithë shqiptarët

RAPORTIMI I NOA, MINUTE PAS MINUTE SHIKONI FOTOT TE GALERIA - FOTOT E REJA TE GALERIA Tiranë, 18 Korrik, NOA Kjo është dita më e zezë e jetës suaj, kur ju keni përjetuar një dramë të rëndë, dramë të cilën po e ndani sot me të gjithë shqiptarët. Me këto fjalë ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.766Z

Tahiri VLAN-it: Mos u ndani!

Anëtari i kryesisë së AAK-së,Besnik Tahiri pas ngjarjeve të fundit që kanë ndodhur në skenën politike ju ka kërkuar kolegëve të VLAN-it që ti lënë debatet dhe argumentet e dobëta rreth fuqisë politike, duke theksuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.592Z

Ndani gëzimet e festave me What’s Up

17/12/2009  Kompania AMC Kompania AMC ofron biseda me 0 lekë/min gjithë ditën dhe natën brenda komunitetit What’s Up dhe internet falas. Kjo nëse të gjithë abonentët What’s Up për një javë rimbushin numrin me 300 lekë. Abonentët What’s Up mund të ndajnë gëzimet e fest

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.730Z

Gërdeci, ushtarakët: Na ndani nga Mihal Delijogji

 Armand BajramiIsh-ushtarakët të vënë nën akuzë në procesin “Gërdeci II” kërkuan dje veçimin e çështjes së tyre nga ajo e Mihal Delijorgjit dhe 3 të bashkëpandehurve të tjerë të akuzuar për “vrasje masive” e “shkelje e rregullave me l

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama