Rezultate te kerkimit per termin: +Ndani

Total: 9779
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.449Z

Ky frut lufton kancerin mos e ndani nga tryeza

Transmetuar me 23042016 - 1254 Nje studim i ri ka zbuluar per here te pare se si limonoidet perberes natyral qe gjenden ne limon dhe frute te tjera agrume pengojne rritjen e qelizave te kanceritbr br Studiuesit thane se nje studim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.903Z

Server vë alarmin për BE e SHBA: Po ndani Kosovën

“Jemi shumë afër ndarjes së Kosovës dhe kjo është fatkeqësi, pasi do të ketë implikime rajonale. Është gabim të pranohet ndarja e Kosovës si de facto, ashtu edhe ajo e ligjëruar”, ka alarmuar diplomatët analisti amerikan nga Instituti Amerikan i Paqes, Daniel Server.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.269Z

Edvini, me lajtmotivin e Enverit: “Mos u ndani nga bunkeri!”

10-08-2011 / Nga Luan Myftiu Edhe pse kakarísi si anarkist, ambicia e shpuri Ramën te bunkeri enverist. Madje, dhe pse  u tall me bunkerin, lakmia për pushtet të pamerituar, e degdisi në errësírat e bunkerizimeve. Mohoi premtimet prej “liberali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.156Z

100 SMS për vetëm 50 lekë, ndani me AMC urimet e festave

Gjatë të gjithë periudhës së festave deri më 31 janar 2010, të gjithë abonentët AMC, me parapagesë dhe me kontratë, mund të blejnë çdo ditë 100 SMS me vetëm 50 lekë dhe të urojnë miqtë e tyre. Për të gjithë ata që preferojnë të urojnë e të komunikojnë këtë fundvit nëp

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama