Rezultate te kerkimit per termin: +Ndani

Total: 9779
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.863Z

Fotolajm/ Ish-deputetja e PS-së mbështet kombëtaren në Vjenë

Ish-deputetja e Partisë Socialiste dhe ish-ministre, Ermelinda Meksi, thotë se është një tifozë e flaktë e kombëtares së futbollit. Ajo ka zgjedhur të ndjekë nga afër në stadiumin "Ernst-Happel" në Vjenë, ndeshjen miqësore që kombëtarja jonë e futbollit luan me Austrinë. Ajo e l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.945Z

Protesta te liqeni, tre police dërgohen në Spitalin e Traumës

Në protestën e sotme të PD-së te Parku i Liqenit raportohet për tre punonjëse të lënduara të Policisë Bashkiake. Në spital kanë përfunduar D.K., 24 vjeçe, S.A., 25 vjeçe dhe L.S., 24 vjeçe. Mësohet se L.S. ka dëmtuar rëndë klavikulën që lidh në pjesën e sipërme të krahut m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.945Z

Video: Mesazhet e të rinjve të ndaluar nga brenda Policisë së Tiranës

Dhjetëra të rinj janë ndaluar gjatë ditës së sotme nga oficerët e maskuar të Policisë së Tiranës, pas protestës së bërë në Parkun e Liqenit. Disa prej tyre, kanë regjistruar një video ku japin mesazhet e tyre. Ndajeni këtë me të tjerët:NdarjeFacebook

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.945Z

Të shtëna në Capitol Hill: Kyçet Kongresi dhe Shtëpia e Bardhë

Capitol Hill dhe Shtëpia e Bardhë në SHBA janë kyçur pas lajmeve se ka patur të shtëna me armë në Qendrën e Vizitorëve të Capitol-it. Stafit të Konresit iu kërkua me urgjencë që të strehohej në vendin e punës, dhe iu dhanë udhëzime që të kyçnin dyert dhe të zhvendoseshin n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.111Z

Dropull, këshilltari i LSI-së kapet duke vjedhur energji elektrike për restorantin

Zyrtarët dhe funksionarët publikë duhet të jenë të parët në radhë, të cilëve u takon të japin shembullin për zbatimin e ligjit. Por nuk ndodh kështu, aq më tepër këtu në Shqipëri. Anëtari i Këshillit Bashkiak të Dropullit, Jorgji Ruçi prej kohësh vidhte energji elektrike pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.600Z

Denoncoi në polici: Më vodhën Eurot! Por lëre, lëre se i gjeta

Një 45-vjeçare në Librazhd kishte bërë denoncim rreth 2 javë më parë në polici se, persona të paidentifikuar i kishin vjedhur banesën, pasi nuk gjente shumën e parave që mbante në shtëpi. Sapo ajo pa që mungonin paratë, denoncoi ngjarjen dhe policia u vu në levizje për të arrest

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.600Z

Video: Gruaja qëllon mbi bankomatin, më pas

Ky është momenti kur një grua filmohet nga kamerat e sigurisë teksa qëllon me armë në drejtim të një bankomati. Por ajo që bën më pas i ka habitur hetuesit. Ajo nxjerr një vakum dore dhe tenton mesa duket të thithë paratë nga bankomati. Ngjarja u regjistrua në SHBA. Gruaja, Kristen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama