Rezultate te kerkimit per termin: +Ndani

Total: 9779
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.167Z

Ja çfarë ndodh kur ndani një top gome në gjysmë

E keni pyetur ndonjëherë veten se çfarë ndodh nëse prisni një top gome dhe e ndani në gjysmë? Babë e birë, Lincoln dhe Dan e kanë zbuluar përgjigjen për ju. Të pajisur me një sharrë elektrike dhe pesë topa me përmasa të ndryshme, dyshja, motoja e të cilëve është Ne presim gjë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.897Z

Berisha në familjen Mustafa: Dhimbjen tuaj, po e ndani me gjithë shqiptarët

RAPORTIMI I NOA, MINUTE PAS MINUTE SHIKONI FOTOT TE GALERIA - FOTOT E REJA TE GALERIA Tiranë, 18 Korrik, NOA Kjo është dita më e zezë e jetës suaj, kur ju keni përjetuar një dramë të rëndë, dramë të cilën po e ndani sot me të gjithë shqiptarët. Me këto fjalë ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.766Z

Tahiri VLAN-it: Mos u ndani!

Anëtari i kryesisë së AAK-së,Besnik Tahiri pas ngjarjeve të fundit që kanë ndodhur në skenën politike ju ka kërkuar kolegëve të VLAN-it që ti lënë debatet dhe argumentet e dobëta rreth fuqisë politike, duke theksuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.592Z

Ndani gëzimet e festave me What’s Up

17/12/2009  Kompania AMC Kompania AMC ofron biseda me 0 lekë/min gjithë ditën dhe natën brenda komunitetit What’s Up dhe internet falas. Kjo nëse të gjithë abonentët What’s Up për një javë rimbushin numrin me 300 lekë. Abonentët What’s Up mund të ndajnë gëzimet e fest

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.730Z

Gërdeci, ushtarakët: Na ndani nga Mihal Delijogji

 Armand BajramiIsh-ushtarakët të vënë nën akuzë në procesin “Gërdeci II” kërkuan dje veçimin e çështjes së tyre nga ajo e Mihal Delijorgjit dhe 3 të bashkëpandehurve të tjerë të akuzuar për “vrasje masive” e “shkelje e rregullave me l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.001Z

Divorci më i lumtur: Ndani fiks paratë

Divorci i financierit Roger Xhenkins nga gruaja e tij bukuroshe boshnjake, Diana, rezultoi i lumtur dhe i qetë për të dyja palët, pasi ai i dha pa asnjë problem gjysmën e parave që kishte, jo më pak se 150 milionë euro. Çifti jetonte i ndarë prej tre vjetësh, por tani finalizuan divorci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.400Z

Berisha: Jo gjueti shtrigash me vettingun; Rama: Mos u ndani nga treni i fitores

Në përballjen e parë në Kuvend pas pushimeve verore, ish-kryeministri Sali Berisha dhe kryeministri Edi Rama u përplasën për ligjin e vettingut. Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi se miratimi i Vettingut nuk mund të bëhet për gjahun e shtrigave, duke theksuar se ligji duhet miratuar si

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama