Rezultate te kerkimit per termin: +Ndani

Total: 9779
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.730Z

Gërdeci, ushtarakët: Na ndani nga Mihal Delijogji

 Armand BajramiIsh-ushtarakët të vënë nën akuzë në procesin “Gërdeci II” kërkuan dje veçimin e çështjes së tyre nga ajo e Mihal Delijorgjit dhe 3 të bashkëpandehurve të tjerë të akuzuar për “vrasje masive” e “shkelje e rregullave me l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.001Z

Divorci më i lumtur: Ndani fiks paratë

Divorci i financierit Roger Xhenkins nga gruaja e tij bukuroshe boshnjake, Diana, rezultoi i lumtur dhe i qetë për të dyja palët, pasi ai i dha pa asnjë problem gjysmën e parave që kishte, jo më pak se 150 milionë euro. Çifti jetonte i ndarë prej tre vjetësh, por tani finalizuan divorci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.400Z

Berisha: Jo gjueti shtrigash me vettingun; Rama: Mos u ndani nga treni i fitores

Në përballjen e parë në Kuvend pas pushimeve verore, ish-kryeministri Sali Berisha dhe kryeministri Edi Rama u përplasën për ligjin e vettingut. Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi se miratimi i Vettingut nuk mund të bëhet për gjahun e shtrigave, duke theksuar se ligji duhet miratuar si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.468Z

Berisha në Bruksel: Vizat, na ndani nga Bosnja

Kryeministri Sali Berisha konfirmoi dje në Bruksel se qeveria shqiptare nuk dëshiron që të vlerësohet së bashku me Bosnjë-Hercegovinën për sa i procesit të liberalizimit të vizave. Këtë deklaratë kreu i qeverisë e bëri pas takimeve të shumta që zhvilloi dje në Bruksel me krerët m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.269Z

Kur punën në zyrë e ndani me macet

Pak njerëz e duan punënKa nga ata që kur puna i bëhet stres, mjafton të përqafojnë një mace dhe gjithçka kthehet si më parë. Tashmë në Japoni ëndrra juaj mund të kthehet në realitet. Një zyrë e hapur posaçërisht për këtë arsye ka bërë që shumë punonjës të punojnë me dë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.562Z

Robben: S’më ndani dot me Realin

Sipas “El Mundo Deportivo”, Robben ka kërkuar nga “Los Blancos” që të mos ua ofrojnë atë skuadrave  të tjera.Perez dëshiron ta shesë Robbenin, Sneijderin e Van der Vaartin për të grumbulluar afër 60 milionë euro, me qëllim që të balancojë fondet në klub, mirëpo dy të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.449Z

Ky frut lufton kancerin mos e ndani nga tryeza

Transmetuar me 23042016 - 1254 Nje studim i ri ka zbuluar per here te pare se si limonoidet perberes natyral qe gjenden ne limon dhe frute te tjera agrume pengojne rritjen e qelizave te kanceritbr br Studiuesit thane se nje studim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama