Rezultate te kerkimit per termin: +Ndani

Total: 9779
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.400Z

Berisha: Jo gjueti shtrigash me vettingun; Rama: Mos u ndani nga treni i fitores

Në përballjen e parë në Kuvend pas pushimeve verore, ish-kryeministri Sali Berisha dhe kryeministri Edi Rama u përplasën për ligjin e vettingut. Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi se miratimi i Vettingut nuk mund të bëhet për gjahun e shtrigave, duke theksuar se ligji duhet miratuar si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.468Z

Berisha në Bruksel: Vizat, na ndani nga Bosnja

Kryeministri Sali Berisha konfirmoi dje në Bruksel se qeveria shqiptare nuk dëshiron që të vlerësohet së bashku me Bosnjë-Hercegovinën për sa i procesit të liberalizimit të vizave. Këtë deklaratë kreu i qeverisë e bëri pas takimeve të shumta që zhvilloi dje në Bruksel me krerët m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.269Z

Kur punën në zyrë e ndani me macet

Pak njerëz e duan punënKa nga ata që kur puna i bëhet stres, mjafton të përqafojnë një mace dhe gjithçka kthehet si më parë. Tashmë në Japoni ëndrra juaj mund të kthehet në realitet. Një zyrë e hapur posaçërisht për këtë arsye ka bërë që shumë punonjës të punojnë me dë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.562Z

Robben: S’më ndani dot me Realin

Sipas “El Mundo Deportivo”, Robben ka kërkuar nga “Los Blancos” që të mos ua ofrojnë atë skuadrave  të tjera.Perez dëshiron ta shesë Robbenin, Sneijderin e Van der Vaartin për të grumbulluar afër 60 milionë euro, me qëllim që të balancojë fondet në klub, mirëpo dy të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.449Z

Ky frut lufton kancerin mos e ndani nga tryeza

Transmetuar me 23042016 - 1254 Nje studim i ri ka zbuluar per here te pare se si limonoidet perberes natyral qe gjenden ne limon dhe frute te tjera agrume pengojne rritjen e qelizave te kanceritbr br Studiuesit thane se nje studim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.903Z

Server vë alarmin për BE e SHBA: Po ndani Kosovën

“Jemi shumë afër ndarjes së Kosovës dhe kjo është fatkeqësi, pasi do të ketë implikime rajonale. Është gabim të pranohet ndarja e Kosovës si de facto, ashtu edhe ajo e ligjëruar”, ka alarmuar diplomatët analisti amerikan nga Instituti Amerikan i Paqes, Daniel Server.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama