Rezultate te kerkimit per termin: +Ndersa +Kryeministri +Sali

Total: 2700
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.361Z

Përlotet kryeministri: Ishte tragjedi kombëtare

Kryeministri Sali Berisha është përlotur, ndërsa ka bërë homazhe në ambientet e Universitetit Aleksandër Xhuvani në Elbasan në nderim të 13 studentëve që humbën jetën gjatë aksidentit rrugor në Himarë. Kryeministri e quajti tragjedi kombëtare ngjarjen, ndersa shprehu ngushëllimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.843Z

Personazhi online, votohet kryeministri

Sondazhi i gazetes "Koha Jone" "Personazhi javor", eshte mbyllur dje dhe me i votuar ka rezultuar kryeministri i vendit, Sali Berisha. Ne sondazh, moren pjese 4688 lexues te cilet kishin te drejten e nje vote te vetme, ne saje te sistemit automatik te votimit te uebsajtit te "Koha Jone", nder me te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.968Z

Steinberg transferohet ne Kryeministri fillon takimi me Kryeministrin Berisha

James Steinberg Tirane 25 shkurt 2011 NOA-Update Ndersa pak minuta me pare perfundoi takimi mes kreut te shtetit Bamir Topi dhe Zv.sekretarit Amerikan te Shtetit James Steinberg tashme ai eshte transferuar ne Kryeministri. Pas 40 minutash takimi dhe bisedimi ne Presidence ne keto momente ka nisur ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.357Z

PS: Kryeministri genjen per rruget e investimet

Deklaratat e bera nga kryeministri Sali Berisha ne mbledhjen e djeshme te qeverise jane hedhur poshte nga Partia Socialiste. Ne nje deklarate per media deputetja Eglantina Gjermani ka komentuar te gjitha prioritet e buxhetit te qeverise per vitin e ardhshem. Duke u ndalu ne investimet ne rruge, Gjer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.699Z

Kreu i KLSH-se Kuvendi rrezon Sali Shehun

Oketa pro dekretit te Topit opozita abstenon 73 vota kunder dekretit te Presidentit te Republikes Kuvendi rrezon me 73 vota propozimin e Presidentit te Republikes per kryetarin e ri te Kontrollit te Larte te Shtetit. 73 ligjvenes demokrate kane votuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.911Z

Kryeministri: Kompromisi, konform Kushtetutes

Kryeministri Sali Berisha, e vleresoi si pozitiv rikthimin e deputeteve socialiste ne komisionet parlamentare dhe shqyrtimin e djeshem ne Komisionin e Ligjeve te nismave ligjore te PS-se. "Uroj dhe deshiroj, me sinqeritet, qe ne diskutimin e nisur ne Komisionin e Ligjeve te predominoje shpirti i kom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.665Z

Dorëhiqet Sali Berisha

 Kryeministri Sali Berisha dorezoi ne Presidence tekstin e doreheqjes. Dorëheqja, si veprim kushtetues, vjen pas humbjes në zgjedhjet e 23 qershorit dhe nisjes së punës së Parlamentit të ri të dalë nga keto zgjedhje. Mazhoranca e re pritet te paraqese em

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama