Rezultate te kerkimit per termin: +Ndihem

Total: 7745
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.307Z

Ndihem shqiptar

Nga Express më 24 shtator 2011 në ora 14:56 Pasi ka marrë lajmin e përzgjedhjes së filmit “Falja e Gjakut” në garën e “OSCAR”, regjisori amerikan, Joshua Marston, ka nisur pak rreshta për punën që ka bërë në Shqipëri për realizimin e tij “Pas tri viteve p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.663Z

Rihana: Ndihem tepër seksuale

Los Anxhelos, 22 mars NOA – Një veshje tunduese dhe tepër transparente. Është kjo paraqitja e Rihanës e cila ka shfaqur të gjithë sensualitetin e saj në fushatën e revistës “Vogue Usa”. Në krahun tjetër vetë këngëtarja nuk e mohon pÃ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.637Z

Topalli Ndihem krenare falenderoj Berishen

Kryeparlamentarja Votimi i Parlamentit Europian per liberalizimin e vizave per shqiptaret u ndoq nga afer nga Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli. Kjo eshte dita me e bukur e te gjithe shqiptareve Vota ne Parlamentin Europian eshte ratifikimi i te gjitha progreseve qe ka arritur Shqiperia ne keto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.696Z

Alonso: Ndihem si pilot i ri

ASA (Albania Sport Agency)- Piloti i Meklaren, Fernando Alonso ndihet i kënaqur. "Ndihem si në një pilot i ri". Pas dy titujve Botërorë rresht me Renault, është evidente që kishte nevojë për një sfidë të re. "E kisha thënë dhe më parë, që të hyja në histori duhet të fitoja me dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.863Z

Ndihem më seksi se kurrë

E ftuar në emisionin e gazetarit Jay Leno,Christina Aguliera ka folur për angazhimet e saj të radhës,por edhe për gjëndjen e saj emocionale. Këngëtarja 32-vjeçare në studion e Tonight Show e ka nisur rrëfimin e saj duke thënë se ndihet shumë mirë me trupin e saj. E ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.632Z

Në Shqipëri ndihem mirë

Në Shqipëri duket se ka gjetur shtëpinë e dytë, nuk e fsheh aspak Xhani De Biazi që nuk lë rast pa folur për Shqipërinë. Edhe në një takim mes miq në Trevizo të Italisë, tekniku i Kombëtares shqiptare është mburrur për punën që ka bërë nën drejtimin e kuqezinjve, por edhe pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.202Z

FOTOT/ 23- vjeçarja: Ndihem më femërore me mjekër

Një britanike 23- vjeçare, që vuan nga një problem që sjell rritjen e mjekrës, thotë se ndjehet më femërore me të. Harnaam Kaur vuan nga një sindromë e rrallë dhe rritja e qimeve në fytyrë i ka nisur që në moshën 11- vjeçare. Shumë shpejt qimet u përhapën edhe në gjoks e kr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama