Rezultate te kerkimit per termin: +Ndihem

Total: 7745
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.667Z

Grant kriza paniku per 50 vjetorin

Hugh Grant mbush plot 50 vjec ne 9 shtator dhe ai eshte nje nga ata njerez qe kalimi i viteve e tmerron. Gjithsesi protagonisti i shume filmave komike e trajton me komicitet edhe ditelindjen e tij te 50-te duke thene se do zgjedhe nje klinike zviceriane eutanazie per ta festuar. ldquoKa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.782Z

Butler e përdor famën për të mirë

Gerard Butler ka deklaruar se e dashuron suksesin dhe famën e tij, sepse e bënë të ndihet më human që ju ndihmon njerëzve. Për këtë ndihet shumë mirë. “Jo gjithmonë kemi një jetë të mirë dhe të shëndetshme. Por unë jam në një fazë të jetës sime që vërtet ndihem i kën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.567Z

Cattrallin, e bën të lumtur maçorri!

Kim Cattrall mendon se nuk ka "asgjë më të mirë"se kur ajo shkon në shtëpi te macet e saja. Aktorja e famshme e filmit “Sex and the Sity” e cila është ndarë nga i dashuri i saj Alan Wyse është e kënaqur me jetën e saj sepse ka një shok shumë të mirë, Kobi. “Kobi është një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.067Z

Shëron lëndimin, kthehet nga pensioni

Sam Hutchinson ka nënshkruar kontratë të re për një vit e gjysmë me Chelsean, vetëm 16 muaj pas pensionimit nga futbolli. Mbrojtësi, 22 vjeç, i cili depërtoi nga akademia e klubit, bëri katër paraqitje për ekipin para se një lëndim i gjurit e detyroi të tërhiqet në gusht 2010. Mir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.471Z

Josip Kuzhe: Më trembin Pjaniç dhe Ibiseviç

Josip Kuzhe është i kënaqur me performancën e Skelës në dy seancat e para stërvitore dhe shpreson që fantazisti kuqezi të vazhdojë me këtë ritëm. Kroati, gjithsesi është i shqetësuar për Canën. Lideri i mbrojtjes kuqezi, vuan ende nga dëmtimi dhe sipas teknikut, mund të mos jetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.926Z

Luis Enrique: Do fitoj titullin me Romën

Trajneri i Romës, Luis Enrique nuk mendon se duhet të zbrapset nga synimet e tij, duke thënë se ai një ditë do fitojë titullin me Romën. “Unë nuk dua të largohem nga pankina. Unë jam këtu për të reflektuar pasionin tim dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.288Z

Shokon Mike Tyson Jam dhunuar seksualisht

brbrIsh-boksieri i famshem ne peshat e renda Mike Tyson ka dhene nje deklarate shokuese duke rrefyer se eshte dhunuar seksualisht kur ka qene 7 vjec Gjate nje shou radiofonik ne SHBA ish-kampioni i botes ne boksin profesionist ka pohuar se abuzimi seksual kur ai ishte femije eshte bere nga nje perso

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama