Rezultate te kerkimit per termin: +Ndihem

Total: 7745
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.696Z

Alonso: Ndihem si pilot i ri

ASA (Albania Sport Agency)- Piloti i Meklaren, Fernando Alonso ndihet i kënaqur. "Ndihem si në një pilot i ri". Pas dy titujve Botërorë rresht me Renault, është evidente që kishte nevojë për një sfidë të re. "E kisha thënë dhe më parë, që të hyja në histori duhet të fitoja me dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.863Z

Ndihem më seksi se kurrë

E ftuar në emisionin e gazetarit Jay Leno,Christina Aguliera ka folur për angazhimet e saj të radhës,por edhe për gjëndjen e saj emocionale. Këngëtarja 32-vjeçare në studion e Tonight Show e ka nisur rrëfimin e saj duke thënë se ndihet shumë mirë me trupin e saj. E ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.632Z

Në Shqipëri ndihem mirë

Në Shqipëri duket se ka gjetur shtëpinë e dytë, nuk e fsheh aspak Xhani De Biazi që nuk lë rast pa folur për Shqipërinë. Edhe në një takim mes miq në Trevizo të Italisë, tekniku i Kombëtares shqiptare është mburrur për punën që ka bërë nën drejtimin e kuqezinjve, por edhe pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.202Z

FOTOT/ 23- vjeçarja: Ndihem më femërore me mjekër

Një britanike 23- vjeçare, që vuan nga një problem që sjell rritjen e mjekrës, thotë se ndjehet më femërore me të. Harnaam Kaur vuan nga një sindromë e rrallë dhe rritja e qimeve në fytyrë i ka nisur që në moshën 11- vjeçare. Shumë shpejt qimet u përhapën edhe në gjoks e kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.946Z

Puff Diddy: Ndihem shumë krenar për vajzat e mia!

Edhe pse emri i vërtetë është Sean Combs, përsëri këngëtari i rrymës hip hop ka zgjedhur që emri i tij artistic të jetë Puff Diddy. I njohuri për shumë këngë hite së fundmi është shfaqur në New York së bashku me 3 vajzat e tij. Ditën e Shtunë rapperi u fotografua në rreshtin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.272Z

Megan Fox: Ndihem si prostitute

"Ndihem si prostitute." Keshtu ka dekluar Megan Fox, artistja e mrekullueshme, protagoniste e "Transformer 2". Ajo thote se te gjithe aktoret jane pak a shume te tille, pasi paguhen per t'u shtirur ne skena dashurie. Megan mbahet per deklarata pikante,mjafton te kujtoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.510Z

Xhihani: “Te Zoria ndihem mbret”

Askush më mirë se ai nuk e ka mbyllur kaq pozitivisht vitin 2008. Parid Xhihani, sulmuesi shqiptar i Zoria Lugansk, ka shënuar 7 gola për skuadrën e tij në sezonin e parë në kampionatin ukrainas. Tani ai ndihet mbret në radhët e Zorias dhe një futbollist i shumëkërkuar nga disa klube u

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama