Rezultate te kerkimit per termin: +Ndihem

Total: 7745
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.863Z

Ndihem më seksi se kurrë

E ftuar në emisionin e gazetarit Jay Leno,Christina Aguliera ka folur për angazhimet e saj të radhës,por edhe për gjëndjen e saj emocionale. Këngëtarja 32-vjeçare në studion e Tonight Show e ka nisur rrëfimin e saj duke thënë se ndihet shumë mirë me trupin e saj. E ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.632Z

Në Shqipëri ndihem mirë

Në Shqipëri duket se ka gjetur shtëpinë e dytë, nuk e fsheh aspak Xhani De Biazi që nuk lë rast pa folur për Shqipërinë. Edhe në një takim mes miq në Trevizo të Italisë, tekniku i Kombëtares shqiptare është mburrur për punën që ka bërë nën drejtimin e kuqezinjve, por edhe pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.202Z

FOTOT/ 23- vjeçarja: Ndihem më femërore me mjekër

Një britanike 23- vjeçare, që vuan nga një problem që sjell rritjen e mjekrës, thotë se ndjehet më femërore me të. Harnaam Kaur vuan nga një sindromë e rrallë dhe rritja e qimeve në fytyrë i ka nisur që në moshën 11- vjeçare. Shumë shpejt qimet u përhapën edhe në gjoks e kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.946Z

Puff Diddy: Ndihem shumë krenar për vajzat e mia!

Edhe pse emri i vërtetë është Sean Combs, përsëri këngëtari i rrymës hip hop ka zgjedhur që emri i tij artistic të jetë Puff Diddy. I njohuri për shumë këngë hite së fundmi është shfaqur në New York së bashku me 3 vajzat e tij. Ditën e Shtunë rapperi u fotografua në rreshtin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.272Z

Megan Fox: Ndihem si prostitute

"Ndihem si prostitute." Keshtu ka dekluar Megan Fox, artistja e mrekullueshme, protagoniste e "Transformer 2". Ajo thote se te gjithe aktoret jane pak a shume te tille, pasi paguhen per t'u shtirur ne skena dashurie. Megan mbahet per deklarata pikante,mjafton te kujtoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.510Z

Xhihani: “Te Zoria ndihem mbret”

Askush më mirë se ai nuk e ka mbyllur kaq pozitivisht vitin 2008. Parid Xhihani, sulmuesi shqiptar i Zoria Lugansk, ka shënuar 7 gola për skuadrën e tij në sezonin e parë në kampionatin ukrainas. Tani ai ndihet mbret në radhët e Zorias dhe një futbollist i shumëkërkuar nga disa klube u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.245Z

Në Izrael ndihem mirë, këtë vit mbijetojmë!

Shkodrani flet për aventurën e tij në Izrael. Hamdi Salihi tregon se si ndihet në Izrael dhe se si është pritur në momentet e para të mbërritjes në atë skuadër. Është një qytet miqësor dhe mbizotëron një atmosferë e mirë mikpritjeje. Ndihem mirë me skuadrën, me tifozët dhe sid

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama