Rezultate te kerkimit per termin: +Ndihem

Total: 7745
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.946Z

Puff Diddy: Ndihem shumë krenar për vajzat e mia!

Edhe pse emri i vërtetë është Sean Combs, përsëri këngëtari i rrymës hip hop ka zgjedhur që emri i tij artistic të jetë Puff Diddy. I njohuri për shumë këngë hite së fundmi është shfaqur në New York së bashku me 3 vajzat e tij. Ditën e Shtunë rapperi u fotografua në rreshtin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.272Z

Megan Fox: Ndihem si prostitute

"Ndihem si prostitute." Keshtu ka dekluar Megan Fox, artistja e mrekullueshme, protagoniste e "Transformer 2". Ajo thote se te gjithe aktoret jane pak a shume te tille, pasi paguhen per t'u shtirur ne skena dashurie. Megan mbahet per deklarata pikante,mjafton te kujtoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.510Z

Xhihani: “Te Zoria ndihem mbret”

Askush më mirë se ai nuk e ka mbyllur kaq pozitivisht vitin 2008. Parid Xhihani, sulmuesi shqiptar i Zoria Lugansk, ka shënuar 7 gola për skuadrën e tij në sezonin e parë në kampionatin ukrainas. Tani ai ndihet mbret në radhët e Zorias dhe një futbollist i shumëkërkuar nga disa klube u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.245Z

Në Izrael ndihem mirë, këtë vit mbijetojmë!

Shkodrani flet për aventurën e tij në Izrael. Hamdi Salihi tregon se si ndihet në Izrael dhe se si është pritur në momentet e para të mbërritjes në atë skuadër. Është një qytet miqësor dhe mbizotëron një atmosferë e mirë mikpritjeje. Ndihem mirë me skuadrën, me tifozët dhe sid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.435Z

Nuk jam perfekte, por ndihem në mënyrë fantastike (FOTO)

Share Ajo ka tre muaj që ka lindur fëmijën e saj të parë dhe ende nuk e ka marrë veten plotësisht për të pasur linjat e mëparshme. Por, pavarësisht kësaj, këngëtarja dhe aktorja 24-vjeçare Hilary Duff thotë se, nuk jam perfekte, por ndihem në mënyrë fantastike. Fundja kjo ka rë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.838Z

Mersini: Te Luftëtari ndihem komod

Nga Thoma Qirjazi Mesfushori bluzi beson se gjirokastritët do të rikthehen shumë shpejt në Superiore Nuk mund ta refuzoja këtë skuadër, edhe pse e di që kemi shumë konkurrencë Si zakonisht bluzinjtë e Luftëtarit tashmë të drejtuar nga Bledar Devolli dhe ndihmesat e tij Shane dhe Lame.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.609Z

Ibrahimoviç: Ndihem mirë te Barça

Sulmuesi Zlatan Ibrahimoviç këmbëngul se është i lumtur te Barcelona, pavarësisht momentit jopozitiv që ka kaluar. Sulmuesi u rikthye te goli në fundjavë, me ndihmën e një 11-metërshi, gjatë fitores 4-2 me Saragozën. Menaxheri i Ibrës, Raiola, hapi një polemikë në distancë me tra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama