Rezultate te kerkimit per termin: +Ndihem

Total: 7745
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.510Z

Xhihani: “Te Zoria ndihem mbret”

Askush më mirë se ai nuk e ka mbyllur kaq pozitivisht vitin 2008. Parid Xhihani, sulmuesi shqiptar i Zoria Lugansk, ka shënuar 7 gola për skuadrën e tij në sezonin e parë në kampionatin ukrainas. Tani ai ndihet mbret në radhët e Zorias dhe një futbollist i shumëkërkuar nga disa klube u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.245Z

Në Izrael ndihem mirë, këtë vit mbijetojmë!

Shkodrani flet për aventurën e tij në Izrael. Hamdi Salihi tregon se si ndihet në Izrael dhe se si është pritur në momentet e para të mbërritjes në atë skuadër. Është një qytet miqësor dhe mbizotëron një atmosferë e mirë mikpritjeje. Ndihem mirë me skuadrën, me tifozët dhe sid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.435Z

Nuk jam perfekte, por ndihem në mënyrë fantastike (FOTO)

Share Ajo ka tre muaj që ka lindur fëmijën e saj të parë dhe ende nuk e ka marrë veten plotësisht për të pasur linjat e mëparshme. Por, pavarësisht kësaj, këngëtarja dhe aktorja 24-vjeçare Hilary Duff thotë se, nuk jam perfekte, por ndihem në mënyrë fantastike. Fundja kjo ka rë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.838Z

Mersini: Te Luftëtari ndihem komod

Nga Thoma Qirjazi Mesfushori bluzi beson se gjirokastritët do të rikthehen shumë shpejt në Superiore Nuk mund ta refuzoja këtë skuadër, edhe pse e di që kemi shumë konkurrencë Si zakonisht bluzinjtë e Luftëtarit tashmë të drejtuar nga Bledar Devolli dhe ndihmesat e tij Shane dhe Lame.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.609Z

Ibrahimoviç: Ndihem mirë te Barça

Sulmuesi Zlatan Ibrahimoviç këmbëngul se është i lumtur te Barcelona, pavarësisht momentit jopozitiv që ka kaluar. Sulmuesi u rikthye te goli në fundjavë, me ndihmën e një 11-metërshi, gjatë fitores 4-2 me Saragozën. Menaxheri i Ibrës, Raiola, hapi një polemikë në distancë me tra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.779Z

Britney Spears: Ndihem e plakur

Britney Spears ka deklaruar se jeta e saj eshte bere shume e merzitshme, tani qe s’mund t’u shpetoje syve vezhgues dhe kontrollit te te atit. “Ndihem e plakur”, eshte shprehur 26- vjecarja qe ka humbur te drejten e administrimit te pasurise, per revisten “Rol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.566Z

Kaka: Ndihem keq,por shpresoj

Të paktën 15 ditë, por ka mundësi edhe më shumë. "Si ndihem? Keq", - thotë Kaka me një gjysmë buzëqeshje. Dhe prek pas gjurin e majtë, atë që operoi tani në qershor. Dhe aty filloi dhimbja në tendinë, pas trofeut "Tim." "Gjatë përgatitjeve gjithçka shkoi mirë, - tregon braz

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama