Rezultate te kerkimit per termin: +Ndoka

Total: 5575
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.608Z

Dështuan negociatat Berisha-Ndoka

Gazeta Panorama, duke iu referuar burimeve të sigurta pranë maxhorancës raporton se kanë dështuar negociatat mes Berishës dhe Nard Ndokës për rikthimin e Partisë Demokristiane në koalicionin qeverisës. Në takimin mes të dyve, Berisha i ka ofruar partisë së Ndokës posti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.639Z

Gurakuqi: Ndoka po kërkon demokristianët

Anton Gurakuqi, njëri prej kryetarëve të Partisë Demokristiane, ka akuzuar dje kryetarin tjetër të kësaj partie, Nard Ndoka, se po kërcënon anëtarët e kryesisë dhe Këshillit Kombëtar që kanë votuar kundër tij. Në një deklaratë për shtyp, Gurakuqi tha se, “PDK denoncon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.948Z

Ndoka: PD fsheh financimet

Nard Ndoka thote se financimet e partive publikuar nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve nuk jane reale. Ai lidh emra konkrete artistesh me pagesa te larta te derdhura sipas tij nga Partia Demokratike. “Padiskutim qe ka nje fshehje, ku vetem Ciljeta me hieret e saj ne ate fushate ka m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.703Z

Ndoka program për bashkëpunimin

02/02/2005  Kryetari i Grupit parlamentar të PDR-së, Nard Ndoka, tha dje se ka hartuar një projekt për bashkëpunimin me Partinë Demokratike në zgjedhjet e ardhshme parlamentare. "Ky projekt-bashkëpunim synon krijimin e një klime të re politike mes dy forcave opozitare dhe është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.836Z

Arben Ndoka dorezon mandatin

brbrVetem pak ore pas vendimit te Parlamentit per heqjen e imunitetit te Armando Prenges deputeti tjeter socialist Arben Ndoka ka dorezuar vullnetarisht mandatin Ne nje leter drejtuar grupit parlamentar socialist Ndoka tregon se vendimin e mori pas akuzave te shumta ndaj tij se ka qene i denuar ne I

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.056Z

Ndoka bashkon demokristianët

 Kreu i PDK-së, Nard Ndoka ka arritur të përfshijë në partinë e tij disa fraksione demokristiane, të cilat kishin krijuar parti më vete. Duke folur në një konferencë për shtyp, Ndoka tha se demokristianët në vitin 2009 do të jenë të bashkuar në zgjedhje, teksa shtoi se kjo lë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.452Z

Vrasja, Ndoka: Padi Topallit

Kryetari i Partise Demokristiane Nard Ndoka ka riperseritur akuzat se vrasja e kryetarit te kesaj partie ne Malesine e Madhe, Aleks Keka eshte bere me urdher te politikes. Ne nje konference per shtyp, Ndoka ka theksuar se PDK do te padise kryeparlamentaren Topalli per shpifjet dhe akuzat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama