Rezultate te kerkimit per termin: +Ndon

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.980Z

Maradona dje e rrahu, sot i këndon serenatë

Diego Armando Maradona u bë përrallë para një jave kur në një video të fshehur u pa duke e goditur shuplakë gruan e tij. Por një javë më pas, Maradona duket shumë i dashuruar në të. Në një emision televiziv, Maradona i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.801Z

Gena këndon në shtëpi publike

Këngëtari nga Shqipëria, Gena Lito, ka "gjetur punë" në një shtëpi publike në Zvicërr.  Ai sonte do të këndoi live në njërën prej shtëpive publike të quajtur 'Golwand' në Baden afër Cyrihut, e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.803Z

Daçiç, këndon dhe negocion në Bruksel

BRUKSEL-Sapo të fillojë biseda mes mysafirëve në një darkë zyrtare, një njeri i jep shenjë muzikantëve, e grabit mikrofonin dhe i këndon disa këndë të përzgjedhura nga folklori rom. Këngëtari nuk është ask

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.250Z

Këndon për LDK-në

Sikur u zhduk për një kohë nga muzika, madje disa menduan se ajo e ka lënë këngën. Por jo, nuk është e vërtetë, këngëtarja Jehona Sopi i është rikthyer skenës së muzikës. Këtë herë i ësht&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.610Z

Pse Ledri Vula I këndon Elvanes?

Ledri Vula padyshim që është uragan i repit shqiptar. I talentuar, kreativ dhe mbi të gjitha shumë original, ky është Ledri, të cilin nuk e ndal asgjë. Rep këngëtari I famshëm, pas të cilit çmenden femrat, duket se më nuk k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:16.702Z

Rita Ora këndon për familjen Obama

Këngëtarja simpatike, Rita Ora ka shprehur emocionet e veçanta për ngjarjen e së dielës mbrëma. "Nuk ma merrte mëndja se do të ndodhte edhe kjo. Do të këndoj për Presidentin Obama dhe familjen e tij, më uroni fat"- shkrua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.764Z

Jessie J këndon edhe me gojë mbyllur (Video)

Ka qenë prezente në një intervistë në emisionin Graham Norton Show në BBC. Gjatë kësaj bisede, këngëtarja Jessie J ka shpalosur detaje rreth zbulimit të talentit të saj që kur ishte fëmijë. Por, Jessie ka zbuluar edhe di&cc

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama